Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Most mentem 9....

Mit tegyek? Most mentem 9. osztályba és van egy bukott osztálytársam aki már vagy 17 éves és persze a gyengébbeket kisebbeket bántja. Persze engem kiszemelt és nagyon megalázó amikor lefog és ütöget de én nem tudok semmit se tenni.

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Térdeld tökön. Lehet visszakapod majd de ha minden alkalommal megismétled akkor egy idő után békénhagy mert nem éri meg.
2016. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg a szüleidnek, mond meg a tanáraidnak, mond meg az igazgatónak, és végül mond meg neki, hogy ez bántalmazásnak számít, és hogy azért mert elhagyta az apja, ne bántson téged! ha meg nem azért bánt, akkor a retkes k*va anyját, mert akkor még oka sincs!! (Nem mintha amiatt, hogy elhagyta az apja, bármennyire is oka lenne erre.)

Bukott szar hülye gyerek.

2016. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszoló jól írta: szólj a tanáraidnak, szólj az igazgatónak. Mondd el szüleidnek is, hogy mi történik odabent. Nincs egy idősebb hozzátartozód (apukád, bátyád, nagybácsi stb.), aki tudna neked segíteni?

Ha más nincs, akkor fogj össze a többiekkel, akiket bántalmaz még, keressétek meg együtt, és verjétek el. 3-4 ember - még ha egyenként kisebbek is - el tudjátok intézni, főleg ha fogtok egy-egy botot, vascsövet, akármit.


A lényeg, hogy szedd össze magad, és tegyél meg mindent, hogy ennek vége szakadjon, védd meg magad! Mert ezek a génhulladék férgek, mint amilyen a bántalmazód maguktól nem fognak leállni, és nyilván te sem akarod a következő hónapjaidat/éveidet terrorban leélni.


Attól már nem kell félned, hogy bántani fog, mert így is bánt.


Ha más nincs, fizess valakinek, aki lepofozza a szemét kis tetűt.


Egy a lényeg:

Harcolj!

Harcolj!

Harcolj!!!

2016. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha másnak szól és nem magát védi meg akkor emiatt csak még jobban csesztetni fogja, mert vamzerkodik...
2016. nov. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*4-es: már most is cse.sztetik. Nyilván, ha megtudná védeni magát, akkor már megtette volna. Szóval, vagy hagyja, hogy piszkálják (amit semmiképpen sem javaslok, mert tönkremegy idegileg és egy életre sérülni fog), vagy megoldja mással.


Jó hogy nem már majd még ő lesz a hibás, mert lépni akar az ellen, hogy terrorizálják. Ha pedig vamzerkodásnak számít, hogy terror nélkül akarja élni az iskolai életét, akkor vamzerkodjon. Ha esetleg még jobban rászállnak, akkor még erősebben lépjen fel.


Kérdező: addig kell ellenállnod, addig kell ellenlépéseket tenned, amíg az osztálytársad le nem áll. Más megoldás nincs!

2016. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!:)
2016. nov. 24. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Igaza van #4 esnek

Engem eveken keresztul cseszegettek

Es ha szoltam meg rosszabb lett

2017. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 És ha magát nem tudja megvédeni, mert nincs hozzá elég ereje? Akkor ilyenkor meg van írva a sorsa, hogy tönkre lesz téve az élete? Vagy a cseszegető megölésével tud tőle csak megszabadulni?
2017. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem probalj meg vele leulni es beszelgetni mondjuk az en esetem mas hiszen 6.os vagyok engem is cseszegettek 1 egeszen idaig de mostmar nem mert azzal a gyerekkel beszeltem es a barataival hogy miert cseszegtnek es megprobaltam veluk barat lenni es vegul sikerult kiderult hogy nem is annyira izomagyu bunkok :D de ha az sem megy akkor fogj ossze par barattal es verjetek meg a gyereket :D mondjuk nem kell olyan sok gyerek mert 1v6/5 az mar szemetseg 2/3 eleg :D ram 5en jottek szivatni a gyerek baratai es o de leultem veleuk beszelni es minden jo mar :D
2017. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!