Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te elégedett vagy az életeddel?

Te elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha őszintén megválaszolnátok ezt a kérdést, mindenféle mellébeszélés és szépítés nélkül.


A kérdések pedig a következőek:


-Elégedett vagy -e az egészségi állapotoddal?

-Elégedett vagy -e a külsőddel?

-Elégedett vagy -e a belső tulajdonságaiddal?

-Elégedett vagy -e az emberi kapcsolataiddal?

-Elégedett vagy -e a munkáddal, a karriereddel (vagy iskolai tanulmányaiddal)?


Köszönöm.


2017. ápr. 29. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Nem.

Nem.

Nem.

Nem.


Szívesen.


21L

2017. ápr. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

1-Nem teljesen, de én rontottam magamon.

2-Nem, de elmegy.

3-Elmegy, lehetne sokkal jobb is magamra nézve, másokkal kapcsolatban meg elfogadnak.

4-Semmi baj vele, csak most nem dolgozom, de feljárok olykor sörözni szval ápolgatom! :D

5-Közmunkám volt, lókaki fizuval, most apum ápolom ugyan annyiért, + kis maszek ha van.

6-A pénzel nem vagyok elégedett, a munka mindegy lenne szinte csak jó fizetne és jók lennének a körülmények/feltételek minden téren.

2017. ápr. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

- Igen.

- Örülnék, ha picit soványabb lennék, de amúgy igen. :)

- Igen, a rossz tulajdonságaim se zavarnak.

- Igen.

- Hát, van mit javítanom, de nem vagyok rossz.

16/L

2017. ápr. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

- Fizikailag igen, mondjuk.

- Abszolút nem, de járok futni.

- Mondhatni.

- Emberi kapcsolatok? A szorongásom miatt a szüleimmel alig tudok beszélni, így barátaim is alig vannak.

- A tanulmányaim szerintem egész jók 4.2 lett az átlagom félévkor.


15/L

2017. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

-Igen, nincsenek problémáim, és nagyrészben egészséges életmódot folytatok.

- Többé kevésbe, az alakomat szeretem de az arcommal nem vagyok megelégedve.

- Igen, szerintem jó ember vagyok. Vannak rossz napjaim de általánosságba kedvesnek mondanak.

-Nem, elég sok barátot elveszítettem amikor külföldre költöztem. Van egy-két nagyon jó barátnőm és a családommal is jól kijövök, de a társasági életem nem a legjobb.

- A munkámmal még barátkozok eddig ilyen tipikus sulis munkáim voltak most meg be dobtak a mélyvízbe egy elég komoly pozícióval. Az egyetem jól megy.

2017. ápr. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Igen.

Igen.

Igen.

Igen.

Igen.


27F

2017. ápr. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

-Inkább igen

-nem

-igen

-inkább igen

-nem

2017. ápr. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

igen

igen, de ettől függetlenül változtatni akarok rajta :)

sok belső tulajdonságomat jónak tartom, de van rengeteg amin változtatnom KELL!

nem vagyok elégedett minden emberi kapcsolatommal

elég sokat elértem szakmailag, a karrierem felfelé ível, a hobbim is elég jó lehetőségeket rejt, de tehetnék többet is érte


ezek az őszinte válaszaim, nem tudok egyszerű igennel és nemmel válaszolni mindre :)


24F

2017. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

- Félig.

- Félig.

- Nagyrészt. Majdnem teljesen.

- Valamelyest.

- Igen is meg nem is. Jelenleg elég unalmas, kevés a fizetés, de az elvégzett munkámmal elégedett vagyok. És ami még ennél is fontosabb, mások is elégedettek, és az ő elégedettségük fontosabb, mert belőlük élek lényegében.

2017. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

1. Alapvetően igen, de lehetne jobb is. Enyhe gerincferdüllésem van és az egyik szememmel már elég homályosan látok. Ettől eltekintve minden rendben van, próbálok odafigyelni az étkezesemre is. Mostanában tudatosan kevesebb édességet eszek és több zöldséget, gyümölcsöt.


2. Ami a külsőmet illeti, az arcommal nem igazán vagyok elégedett, mert az orromat és a füleimet is kicsit nagynak látom, de már próbálom elfogadni őket. Az alakomon lenne mit alakítani, mert löttyedt és formátlan vagyok, de vékony.


3. Vannak belső tulajdonságaim, amiket szeretek és vannak amelyeket kevésbe. Ami a leginkább zavar a mindennapjaimban az az, hogy nagyon gátlásos és félénk vagyok, illetve önállótlan. Sokmindent nem tudok megcsinálni/megoldani egyedül, amit a korombeliek nagyrésze igen. Ezért sokszor elég kellemetlenül érzem magam. Sajnos elég hirtelen haragú vagyok és néha szeretek bántani, kritizálni másokat, de nem olyan durván és ez csak a legközelebbi családtagjaimra vonatkozik. Próbálok leszokni róla és tisztelni őket, de valamiért ez a rossz szokás már eléggé belémivódott.


4. Emberi kapcsolataim nem igazán vannak, mert a családomon kívűl szinte senkivel nem beszélgetek. Ez a gátlásosságomból fakad. Barátom egy sincs, kivéve itt neten, de velük tényleg nagyon jól eltudok lenni, akár órákig is, de tudom, hogy élőben is próbálkoznom kellene.


5. Most vagyok 10.osztályos. A tanulmányi átlagommal elégedett vagyok, félévkor 4.4 Azt elismerem, hogy néha egy picit lusta vagyok és nem teszem magam oda eléggé, szóval ez ennél még jobb is lehetne.


16/L

2017. ápr. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!