Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Undorító lennék?

Undorító lennék?

Figyelt kérdés

A lelki tulajdonságokat sokkal többre tartom a külsőségeknél, viszont ez nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem veszem figyelembe a megjelenést. (Túl is tárgyaltam.)

Az esetemben pedig sajnos, nem szándékos megjelenésről, hanem (részben talán) betegségről beszélhetünk:

- A kézfejeim kicsik, szinte csökevényesek, vékony ujjakkal.

- A fejem aránytalanul nagy, és rövid hajjal feltűnően "ortopéd" formájú.

- Férfi létemre nőies melleim vannak 10 éves koromtól kezdődően (Gynecomastia).

- Vállaim keskenyek, izomtalanok.

- A járásom furcsa, széles, illetve bokasüllyedésem is van (nem csak ez játszik szerepet).

- Hasra és fejre feltűnően hízok. (Hordóhasam és hájfejem van, mindezekről én tehetek.)

- Az ajkaim húsosak és lefelé görbülőek.

- Gyenge/pihés és ritkás az arcszőrzetem, alig látszik.

- Hangszínem alapvetően vékony, illetve pszichés hatásokra gyakran váltakozik.

- Összhatás szempontjából Kromoszómahibásnak tűnök.

24 éves vagyok.


2017. ápr. 30. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te vagy az, Peti?


Nem, nem vagy undorító, ezt már megbeszéltük.

2017. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ki kérdezi?

Örülök, hogy ez a véleményed.

2017. ápr. 30. 14:17
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Azért nagyon egyoldalú a bemutatkozásod. Te írtad : "A lelki tulajdonságokat sokkal többre tartom a külsőségeknél...".


Elég sokan vannak ezzel így. Úgy, hogy erre helyezd a hangsúlyt te is. Ezzel kompenzálhatod a külsőd hibáit.


Legyen jó a szoftver ha már a hardver nem a legjobb.

2017. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

14:17

Az egész kérdés lényegét szándékosan a külsőségekre helyeztem, attól még, hogy nem tartom igazán fontosnak mindezt.

Egy lelki-jellegű kérdést természetesen másképpen fogalmaztam volna meg, eltérő tartalommal.

2017. ápr. 30. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
de ha nem te vagy a Peti, akkor se vagy undorito. Lehet hogy furcsa vagy, de ezen ne problémázz. A szoftver a lényeg, az még egy rosszabb hardveren is sokat dob :)
2017. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gynecomastiát lehet műteni ha tényleg szükség van rá, izomtalan vállakra rátudsz gyúrni, elhízás ellen szintén tudsz tenni, nekem is ronda a fej alakom, viszont olyan hajviseletet választottam amivel normálisan nézek ki. Ha az arcszőrzeted nem szép, akkor nyírd le, és ha tényleg nagyon nagyon ronda az ajkad, és feltűnő arra is van műtét. Szóval ezeket mind kilehet javítani, viszont szerintem inkább csak kép alapján tudnánk megmondani hogy szükség is van-e pl. műtétekre.
2017. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szokatlan külsőnél mindig szükség van időre, hogy ezt "feldolgozzuk". mert nem megszokott, és nem tudjuk hogy reagáljunk rá. persze a legjobb reakció, ha nem reagálunk rá, mármint teljesen normálisan viselkedünk, illetve kicsit odafigyelünk egymásra, segítünk ahol lehet.


mint mondtam, teljesen normális dolgokról van szó. de ezt a más megjeelnést fel kell dolgozni, ehhez pedig idő kell.


a legjobb az, hogyha dolgozol, vagy eljársz csapattevékenységekre, sportolni, esetleg politikáról vagy más témáról beszélgetni.


minél több időt töltesz olyan emberekkel, akikkel rendszeresen találkozol, annál természetesebb lesz nekik a kinézeted, és megtanulnak úgy bánni veled mint ha csak egy lennél a srácok közül.


ne félj eljárni otthonról, fedezz fel ismeretségi, érdekeltségi, vagy baráti köröket, például közös hobbi, tudomány, vagy munka által. ne bújj el a világ elől és ne adj lehetőséget az embereknek, hogy első ránézésre reagáljanak. találd meg a módját, hogy időt töltsenek veled, és segíteni fognak hogy aktív részese legyél az életnek.

2017. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor szép sorban:

- a kézfejeim kicsik - az enyémek is, mint egy ovis gyereké :D No para.

- A fejem aránytalanul nagy, és rövid hajjal ortopéd formájú - nem hiszem, hogy tényleg akkora a fejed, de ha ez a viselet nem áll jól, akkor növeszd kicsit a hajad, és keress egy profi fodrászt, aki a lehető legelőnyösebb fazont választja neked.

- Nőies melleim vannak - sok palit látok, akikre szinte már féltékeny vagyok a melleik miatt, és ez szemmel láthatóan nem zavarja őket. Téged se kellene, hogy idegesítsen (ha mégse tudod elviselni, akkor nem jön szóba valamilyen hormonkezelés, műtét? Nem értek hozzá, csak találgatok)

- Vállaim keskenyek, izomtalanok; hasra és fejre feltűnően hízok - ezt a kettőt egybevettem. Sporttal lehet rajta változtatni, de szerintem ne csak a kinézetedet vedd figyelembe, hanem az egészséged is! Felelősséggel tartozol magadért.

- Az ajkaim húsosak és lefelé görbülnek - nekem pl. tetszenek a telt ajkak. Ízlések és pofonok.

- Gyenge arcszőrzet - vágd le :)

- Hangszínem alapvetően vékony - az enyém még lányokéhoz képest is kegyetlenül magas és idegesítő, de kit izgat ez?


Összességében szerintem nem lehetsz undorító. Bár képről egyszerűbb lenne korrekt véleményt mondani.

22/L

2017. ápr. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

Kedves Kérdező!


A fenti felsorolásban leírt dolgok alapján nem tudom kizárni, hogy undorító légy. Lehet, h nem nézel ki úgy, mint Apolló, de volt Nálad furább félisten a mitológiában. Például Pán.


A fenti felsorolás alapján csak azt láthatjuk, nem volt szerencséd az Édesapád és Édesanyád által a Te kockázatodra játszott genetikai lottón. Mást nem.


Üdv R

2017. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

üdv R. édes egy pofa vagy. válassz magadnak saját nevet és ne más iniciáléjával írjál bunkóságokat.


mert van, akinek iszik az anyja amíg terhes, igen, sőt, olyan is van, aki valamiért mámilyennek születik, de olyan is van, aki a villamossíneken merészkedik, a cigi vagy a pálika próbálgatása helyett.


úgyhogy ha buta, nem segítő, "így jártál" alapú hozzászólásokat akartál aláírni R-el, akkor figyelmeztetlek:


van, amit az ember tud befolyásolni, van amit nem: te pedig a választási lehetőségeid közül nem épp a legemberibbet választottad.


a kolléga példát mutat, rőt ad: te pedig letudod egyetlen beszólással. szépen körülírtad, de nem egy buta embernek írtál. te sem vagy buta ember, csak egy szemét.

2017. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!