Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Emiatt tényleg undorító lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt tényleg undorító lennék?

Figyelt kérdés

1 évig szexkapcsolatban voltam egy nálam 10 évvel idősebb pasival. Egyszerűen csak nem éreztem magam késznek egy komoly kapcsolatra és nem akartam játszadozni senkivel feleslegesen. Most viszont találtam egy srácot, akivel nagyon jól kijöttünk és elhívott randizni. Elmeséltem neki ezt a dolgomat és mint a kérdésemből kiderült, undorítónak talált és emiatt nem akart velem kapcsolatot.


19/L


2016. okt. 6. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagy ettől undorító. Nekem is volt szexkapcsolatom.. 22 L
2016. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
44%
Szerintem nem. Olyan lányt nem fog találni akihez még sosem nyúltak. A szexkapcsolattal meg nem értem mi a probléma. Szerintem az a gáz viselkedés, ha csomó fiúnak húzod az agyát és azt élvezed.
2016. okt. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Legközelebb (1) férfiakkal próbálkozz ne kisfiúkkal (2) mellőzd az ilyen részleteket. Egy pasival jártál oszt' ennyi. (3) Dehogy vagy undorító.
2016. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
28%
Vigasztaljon az a tény, hogy k...ból lesz a jó feleség:D
2016. okt. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Attól hogy valakinek van vagy volt szexkapcsolata még nem lesz k..va. 22 L
2016. okt. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett elmesélni? Lehet jobb, ha nem tudunk mindent egymásról. Én 21 évesen egy 37 éves nővel voltam, de erről nem tud a jelenlegi párom. Ha elmondanám, most biztos azon agyalna, hogy egy most 42 éves nővel kavartam. 26F
2016. okt. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Az, hogy ki "undorító", szubjektív. Keress olyat, akit ez nem zavar, biztos akad.

A titkolózást viszont nem tartom jó ötletnek.

2016. okt. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Éretlen volt a srác.Ennyi.

Nem tettél semmi rosszat.

Ez egy diplomatikus megoldás volt a részedről.

Hogy nem játszadoztál mas/ok érzéseivel.

Látod? Ezt kapja aki őszinte.

2016. okt. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy undorito. A srac nem hozzad valo. En spec jobb szeretem, ha egy lany nyitott es nem alszenteskedo. 36/F
2016. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy undorító!De azt jegyezd meg hogy egy pasinak nem kell mindent az orrára kötni!!! :) 35/N
2016. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!