Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor, ideális lennék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, ideális lennék, vagy undorító?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom annyi ilyen jellegű kérdés van már, de akkor is nagyon érdekel, hogy: Fiúk, nektek én bejönnék?

165 cm magas és 53 kg vagyok. Világosbarna/sötétszőke hajam van, derékig érő. Zöld a szemem. Van egy pár szeplőm és az arcom viszonylag kerek. (ez most így fura lehet, de szerintem elég fontos) Elég nagy a mellem, az osztályomban nekem a legnagyobb.

Nagyon sokat nevetek, hülyéskedek, de ettől függetlenül lehet velem komolyan is beszélni.

Ezen leírás alapján mennyire jövök be 14-15 éves fiúknak?



2017. ápr. 9. 23:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen hülye kérdésektől mit vársz? Van akinek te vagy az istennő, van akinek tök csúnya vagy. Ha önbizalmadat szeretnéd növelni, akkor ne mások véleményét kutasd, hanem saját magadnak próbálj meg tetszeni először. Senkit se az érdekel, hogy hány centi vagy, vagy milyen színű a szemed. Vagy szeretnek a személyiségedért, vagy nem. Nem a szeplőid döntik el, hogy ki fog szeretni.
2017. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Ha fiú lennék? Tuti nem. A kérdés kiírása alapján az önbizalmad 0 lehet. Ezen kéne dolgoznod. Ha az megvan,akkor a többi nem számít. Persze az egészséges önbizalomról beszélek,nem pedig a "a semmire vagyok büszke ezért bunkó vagyok" típusról.
2017. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedveském, ez ennyiből nem derül ki. Hogy jó csaj vagy e vagy sem, az összkép a viselkedés és sok sok minden számít, meg persze az izlése az embereknek. Amiket leírtál szép és jó de kép nélkül nehéz elképzelni hogy állsz össze. Ezekből az adatokbol én összetudok rakni egy nagyon ronda és izléstelen lányt/ vagy egy nagy jó csajt is. De ha jól érzed magad a bőrödben akkor már félgyőzelem, és eggyáltalán nem vagy undorító még véletlenül se jusson ilyen az eszedbe. (ez még így látatlanban is eltudom mondani)
2017. ápr. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapból azok a csajok jönnek be akik 175 centi felettiek kék szemmel és szőke hajjal.
2017. ápr. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

A leírás alapján ideális vagy, de lehet hogy két fejed van. Tölts fel egy képet.


A személyiséged pedig csak akkor tudjuk megítélni, ha találkozunk veled :)

2017. ápr. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nagy a melled ne aggódj:D
2017. ápr. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Amiket leírtál, azokból nem lehet tudni.

Ugyanezekkel az adatokkal lehet valaki szép is meg csúnya is és lehet szimpatikus is és ellenszenves.

Külsőről csak kép alapján lehet véleményt mondani. (Ez nem felhívás, ne küldj idegeneknek képet magadról. És nem is fontos idegenek véleménye.)

Személyiségről pedig csak az tud véleményt mondani, aki ismer.

2017. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Leírtak alapján jó nő vagy. Ha egy srác a kevés önbizalmad miatt nem jönne össze veled: örülj neki. Sok bar.omnak bejönnél, de kivannak tőle ha vkit érzelmileg kéne támogatniuk
2017. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 October15 ***** válasza:
39%

Nem vagyok 14-15 de anno ált. suliba volt egy alacsony teltebb csaj vállig érő fekete hajjal, barna szemmel, kerek arccal telt ajkakkal és khm.. decens méretű mellekkel [a decens alatt azt kell érteni, hogy 20 méteres távolságon belülről fizikai képtelenség volt a szemébe nézni.. khm.. sárgadinnye.. a biológia csodája, hogy ezt 7.-be tudta produkálni. :D] mondjuk szegényke nagyon sötét volt és iszonyat naiv.. :) és ezt iiiiiiiigen csúnyán ki is használtam :P azért egy 13-14 éves fiúnak gyakorlatilag retorzió nélkül napi programmá tenni 2 sárgadinnye vizsgálatát.. felbecsülhetetlen. :D Csak hát szegényke mint mondottam intellektus terén nem hozta az általam elvárt szintet.. pedig úristen milyen szinten.. [és akkor el lehet képzelni most tizen pár évvel később...:P csak hát okosabb azóta sem lett :(]


Konklúzió: 14 éves korban még bőven fegyvertény 2 nagy mell, bár ha a személyiség nem társul hozzá akkor mint a fentebbi példa is mutatja csak egy "vérszegény" tini fiú az eredménye [egy... :D az összes tini fiú vérszegény volt mellette.. permanensen..].


Nem mellékesen: az ideális és az undorító között azért még vannak fokozatok, nem is kevés, a kérdésre a konkrét válasz az, hogy jó esélyjel egyik sem vagy.


25F

2017. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 October15 ***** válasza:
46%

Gyerekek: visszajelzés nélkül egy tini miként is alakítana ki stabil éképet? Pont arról szól az életkor, hogy a személyisége és az énképe kialakuljon nehogy ő legyen már a hibás azért mert éppen ezt csinálja. :D Nem kell azt hinni, hogy tizen x évesen ti felülemelkedtetek már ezen a szinten mert marhára nem.. maximum nem GYK-n hanem FB-n jobb esetben az iskolában futjátok le az ilyen köreiteket de ugyanúgy lefutjátok.


25F

2017. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!