Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen vicces általános...

Milyen vicces általános iskolai történeteitek vannak?

Figyelt kérdés
2017. jan. 5. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Én sajnos egyet sem tudok.
2017. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos egyik sem volt vicces. Inkább a borzalmas és kegyetlenül gonosz kategóriába sorolnám.
2017. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Csatlakozom a kettes válaszolóhoz.
2017. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnálom. Nekem is akad pár rossz emlékem általánossal kapcsolatba.


De amin még mindig nevetek, ha eszembe jut az ez:

Egyszer elbujtunk a tanári wc-be, mert kötelező kinti szünet volt, és nem volt kedvünk a hidegbe kimenni.

Egyszer csak jön az egyik tanár, beakar jönni a wc-re, de zárva volt, mert a reteszt bentről ráhúztuk. Ő meg mondta valakinek "Te ennek nyitva kéne lennie." XD

Mindenki kétségbe esve, rémülve néz, valaki suttog, hogy "most mi lesz?".

Gondoltam már rosszabb úgyse lesz, eltorzitott hangon kiszólok

-Foglalt.

Utána ez a párbeszéd zajlott le köztem és a tanár közt:

-Borika te vagy az?

-Igen!

-A gyerekek, megint lekapcsolták rád a villanyt?

-Igen.

-Mikor végzel? Itt megvárom.

-Ne! Gyere vissza 10perc múlva!

-Jól van.

Visszakapcsolta a villanyt, és kiment. Mellettem lévő emberek, mert már, nem tudták, hogy tartás vissza a nevetést. XD

2017. jan. 5. 15:59
 5/14 A kérdező kommentje:
*meg már
2017. jan. 5. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

Szakközépiskola 90 évek vége.

Tanár mondja a magáét, majd egy dörrenés recsegés, mire mindenki feleszmélt az álomból hogy mi is ez.

Az osztály közepén az egyik gyerek pirosló fejjel csak nyomja neki, a végén már félig fel kellett állnia, hogy a maradék fingja kiférjen.

20 perc volt az órából, a tanár azonnal kizavart mindenkit, még a folyosón a szünetben is ez a szag terjengett.

utána a gyerek át lett ültetve az ajtó mellé, ha baja van, azonnal kitudjon menni.

2017. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Általános iskolás infóórák :) Ó. Amikor kijött az első Call Of Duty azt suttyomban lanoztunk :) Fú, az mekkora durranás volt. Meg az UT 2003. Mindig valami felesleges dolgot csináltatott velünk a tanár (excel, word, stb) úgyhogy helyette lanoztunk. A fiúk meg utáltak mert jobban codoztam náluk :)
2017. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Ének órán a tanár énekelve kérdezett tőlünk dolgokat és énekelve kellett válaszolni és valakitől kérdezte énekelve hogy milyen színű a szemed, erre válaszol a gyerek énekelve hogy "libafos színű"
2017. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Haveromnak elég beteg általános iskolai osztálya volt, egyszer az egyik gyereket bezárták a szekrénybe, ez meg ahelyett hogy kétségbeesetten ki akart volna szabadulni, gondolta mit van mit tenni, ha már bezárták és kijönni úgyse tud, senkitől sem zavartatva magát, egyszercsak elkezdte odabenn csattogtatni a fitymáját, a csínytevők meg el se hitték hogy ez történik, csak fulladoztak a röhögéstől hogy erre képes a gyerek, utána órákig terjengett a teremben a végeredmény szaga...:D nem ez az egyetlen sztori, de most csak ez jutott eszembe:D
2017. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Clay Morrow ***** válasza:
97%
Órán a tanárnő le akarta törölni a táblát, de nagyon krétás, száraz volt a szivacs így megkérdezte ki a napos. A napos fiú jelentkezett és leküldte a mosdóba, hogy mossa ki és vizezze meg a szivacsot. Elment, közben a tanárnővel váltottunk pár szót és a napos gyerek a szivaccsal még sehol. Még vártunk egy pár percet és csak nem jelenet meg. Ezért a tanárnő leküldött egy másik fiút utána. Ő már viszont jött is hamar vissza a szivaccsal röhögve. Megkérdezte a tanárnő, hogy mi lett, mért nevet és hol van a napos. Erre ezt mondta: "Lent van a mosdóban még, leült szarni." Erre a tanárnő is elnevette magát és mi is :)
2017. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!