Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angol nyelvtudással hol...

Angol nyelvtudással hol kereshetnék havi min.1800euro-t? (diákmunka nyárra) 18L

Figyelt kérdés

Nézegettem pár "állást" de németországit találtam ami havi 2300eurot fizet, én meg németül nem beszélek

pl melyik országokban? és hol keressek állásokat?

Még nem dolgoztam



2017. máj. 3. 19:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

jaj a sok negatív komment meg a szarkasztika :D

Mindegy:)

2017. máj. 9. 17:42
 12/13 anonim ***** válasza:

ez nem szarkazmus, ez realitás. Fél évig pincérnősködtem angliában 200.000 forintnak megfelelő bérért. Ebből levontak 70.000 forintnyit szállásra (két másik lánnyal laktam egy szobában) és másik 60.000 ezret az étkezésre.


Plusz ugye az utazás, egyéb költségek(a közlekedés, ruházkodás,esetleges gyógyszerek).

Ja meg azt elfelejtettem hogy első hónapra(betanítás) csak a fél béremet kaptam.


12-14 órákat robotoltam, hivatalosan volt szabadnapom, gyakorlatilag meg ritkán, de szabad hétvégém sosem. Ráadásul diákot 1-2 hónapra senki nem fog alkalmazni.

2017. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kiscsillag, Németországban a pincérek átlagbére 1200-1300 euró minden szarkazmus nélkül. Azért a plusz 1000-ért bizony szét kell tenni a lábadat.
2017. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!