Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláslehetőségekről...

Milyen álláslehetőségekről tudtok, amit nyáron diákként lehetne végezni angol nyelvel? Lehetőleg a közeli országokban!

Figyelt kérdés

Párommal szeretnék nyáron külföldre menni munkát vállalni diákként. Mindketten angolt beszéljük és még nem végeztünk így nem tudunk csak három hónapra menni.


Esetleg valaki tudna véleményt, tanácsot adni, hogy van e olyan szervezet ami szervez külföldre angolul beszélőknek nyári munkát? Sajna más nyelvet még nem nagyon beszélünk csak nagyon minimálisan így csak az angolunkra támaszkodhatunk, de abban igazán jók vagyunk :)


Nézegettem interneten de nem találtam meg az igazi szervezetet akit komolyan is tudnék venni... Ismerősöm pedig nem él külföldön.


Valaki ajánljon valamit légyszíves! Vagy tapasztalatot osszon meg!


- Helyesírásért elnézést!

- Ha a kérdést idén feltette valaki akkor a posztokat nyugodtan linkeljétek! Köszi!



2014. ápr. 20. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem úgy sehova nem fogtok kelleni hogy most 3 hónapra aztán viszlát...
2014. ápr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát közeli országokba német kell. angol terület pedig messzebb van, de ahhoz szakma kéne,és nem csak egy szabad nyár..
2014. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Hát végülis igazolódtak a félelmeim, hogy semmit nem lehet kezdeni...

Nagyon erős német tudás kéne a környékre...

2014. máj. 6. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!