Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen esetben kérhetek távolsá...

Ilyen esetben kérhetek távolságtartást a rendőrségen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon az ilyenekben de megpróbálom röviden leírni hogy érteni lehessen a szitut. Tehát van egy 7éves gyermekem. A vérszerinti apját elhagytam amikor a gyerek 1,5 éves volt mert bántalmazott és börtönbe is került (nem a bántalmazás miatt) e közben én megismerkedtem egy férfival aki később a Férjem lett és lányomat a nevére vette és teljes hatályú apai elismerő nyilatkozatot tett. Sajnos aztán Férjem elhagyott és azbaz ember is kiszabadult a börtönből. Bíróságon próbálkozott mar h megkapja a gyereket elutasították családsegítőnél is. Nem tud mit tenni. Nincs se láthatás se semmi hiszen a jog nem őt tekinti apának. Viszont most bejárkál iskola szünetekbe a gyerekhez annak ellenere h a gyerek latni sem akarja es beszel neki hülyeségeket... Sőt azt is megtudta mikor mennek úszni Elvileg oda is elmegy. Nem akarom se én se a lányom h ez az ember kapcsolatot tartson velunk féltem a gyermekem!!!! Kérhetek ilyen esetben távolságtartást? Nem akarom h zaklassa a gyereket! (a szép szó nem segít)

#zaklatás #távolságtartást
2017. máj. 4. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérhetsz
2017. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kérhetsz és tedd is meg minél elöbb, mielött egyszercsak elviszi a gyereket magával valamerre!
2017. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat intézkedem!!!!!
2017. máj. 4. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!