Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem miért csak az arcba...

Nekem miért csak az arcba logó, frufrus vagy ehhez hasonló hajak állnak jól?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy ha úgy kötöm fel a hajam, hogy elől hagyok egy két tincset akkor jól áll, de viszont ha teljesen felkötöm a hajam, borzasztóan nézek ki.. Ha is ki van bontva a hajam, kicsit mindig az arcomba fésülöm, mert úgy jobban áll.... nem értem miért, vajon csúnya az arcom és azért, vagy mert hosszúkás és igy kicsit el vesz az arcom hosszúságából?.. Néha azért kicsit idegesitő, főleg nyáron, mivel akkor meleg van és dühitő, hogy folyamatosan csak igy tudom viselni a hajam és melegem van...

2017. máj. 4. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy feltétlen a hosszú arcforma miatt, nekem elég kerek arcom van, és borzalmas, ha legalább pár tincs nincs oldalt, vagy elöl kint hagyva. És figyelem sorba a lányokat, akiknek tök jól áll, hogy szorosan, tincs kint hagyása nélkül is jól állnak a copfok, kontyok...

Bár én is azért hordom így, hogy vegyen el a fejem kerekségéből, és kicsit hosszítsa.

Nem hinném, hogy csúnya az arcod, én nagyon ritkán látok igazán csúnya arcú lányt :)

2017. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Minden barátnőm frufrus volt,a haj egy keretet ad szép arcnak mint egy festménynél és így lesz egy műremek.Nálad is ez a helyzet szép vagy de ezzel a frizurával még szebb.Az hogy nyáron meleged van az vele jár,a szépségért szenvedni kell.
2017. máj. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!