Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is borzalmas lett...

Szerintetek is borzalmas lett PewDiePie?

Figyelt kérdés
Az, amit mostanában csinál, az teljesen egyértelműen egy rakás sz*r. Nem értem, ennyire az agyára ment a nézettség, meg a pénz? A kinézete is borzalmas, de az hagyján, ezek az értelmetlen, hitvány videói oltári nagy szemetek. Régebben azért még élvezhető videói is voltak. Most meg látszik, hogy csak a hírnévre meg a pénzre megy.

2017. máj. 5. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem sose jött be a stílusa, konkrétan úgy játszik, mint egy értelmi fogyatékos. Nemrég meg láttam tőle valamit, hát egy óriási lufi volt a videó - amit elmondott 20 percben, azt háromban is lehetett volna, de vergődik, teszi magát és "poénkodik", ezzel megy el az idő. Korábban legalább láttam a stílusát, ami nekem épp nem jött be, de másnak akár tetszhetett is, most meg egy fejőgép az egész ember, dollárjelekkel a szeme helyén. Ráadásul mindent jócskán el is túloz, így próbál új maradni.
2017. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ő pont azon kevesek közé tartozik akiket annyira nem szédített el a hírnév és aki nem csak a pénzre megy, de nem kell egyetértsünk:) Nem mondom hogy nem változott, de nem igazán lehet felróni szerintem valakinek ezt, ez az élet rendje. Ő is tisztában van vele, de mondta is egy videójában, hogy nem akarja megjátszani magát és régen előfordult hogy megjátszotta magát. Az hogy kinek hogy tetszik a változás az már más kérdés, én kedvelem most is, szerintem jó, hogy nem csak játszik és nem csak sikítozik, hanem komolyabb témákra is reflektál a maga szarkasztikus módján. Bár nekem azzal se volt bajom amikor kb csak sikítozott:D Ízlések és pofonok, ha nem tetszik, ne nézd, ilyen egyszerű:)
2017. máj. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Az én véleményem szerint régebben sokkal minőségibb videókat készített. A szponzorálós live-jában, egy csomóan utaltak neki elég magas pénzösszegeket. Azért a pénzre megy leginkább.
2017. máj. 5. 18:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a Youtube szabályzatán változtattak, ezért nagyon sok videó demonetizálódik és mivel ebből él valami más alternatívát egyértelműen kellet találnia.
2017. máj. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy tényleg a további pénzre és a hírnévre megy-e de nekem inkább úgy jön le, hogy jó ideje azt hiszi, hogy akármit megtehet.

Volt pár alkalom, amikor valami apró hibája miatt túlságosan sokat kritizálták, és szerintem ebből neki az jött le, hogy mindenki, akinek nem tetszik valami vele kapcsolatban, az csak egy túlérzékeny idióta, hiszen az "igazi rajongóinak" tetszik amit csinál. És tényleg; mondjon bármit is, vagy töltsön fel akármilyen igénytelen videót, amiben max az a "humor" hogy ordibálva mond dolgokat, van több százezer rajongója, akik védik a kritikusokkal szemben, és istenítik...

Bár ki tudja, lehet hogy még megjön az esze.

2017. máj. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Remélem mindenki tudja hogy pewdiepie megjátsza magát a videóiban. A valóságban elég félénk, és normális.

Felix 27 éves, és 7 éve videózik. 7 év alatt sokat változik mindenki. Ez teljesen normális volt. Ő mindig szeretett ilyen lenni, szerette a morbid poénokat, szeretett hülyéskedni, de régen félt attól hogy olyan dolgokat csináljon ami túl durva/felháborító. Elmondta Felix nem egyszer hogy régen sz*rrá cenzúrázta a videóit, rengeteg részt kivágott belőlük. Minnél nagyobb sztár lett, annál merészebb tartalmakat tett bele. Nincs ezzel semmi gond. A cuki, normális Felixet már csak Marzia vlogjaiban láthatjuk. A gond ott kezdődött, hogy minnél népszerűbb valaki, annál jobban kell szűrni a tartalmát (sajnos). Felix népszerűségének növekedésével meg egyenes arányban jöttek az egyre vágatlanabb videók. De ugye ezek a videók nagyon sok emberhez eljutottak. Akik ezeket vidáman jelentgetik. És egyre valószínűbb lett hogy előbb-utóbb a média is rászáll, és akkor jönnek a gondok. A média pedig lehozta hírként hogy ő rasszista, és ugye senki nem szeretne támogatni egy olyan embert akinek rossz a hírneve a sajtóban, szóval mindenki otthagyta őt, a youtube is a legtöbb videóját demonetizedolja, ami azt jelenti hogy nem kap utána pénzt. Ezért kezdett el streamelni, mert ebből él, és kell hogy legyen valahonnan bevétele.

Az hogy ezen felvan háborodva, az teljesen érthető. Te nem lennél morcos ha 3-4 poén miatt a bevételed 90%-tól elesnél? És ezek mellé még minden hülyeséget terjesztene rólad a média?


Lehet szeretni, vagy nem szeretni. Ezt mindenki eldöntheti maga. Mint ahogy azt is, hogy nézi-e vagy sem. De kérlek semmi kép ne tekints rá úgy, mint aki a nagyon sok pénzért csinálja. Ha ez lenne a helyzet, akkor vissza fogta volna most magát, és változtatott volna a tartalmán. De nem tette, ez szép dolog volt tőle.


Azzal teljesen egyet értek hogy nyomorékul, hülyén viselkedik a videóiban, én is már csak azt nézem mikor valamilyen játékkal játszik.


A wsj-től pedig szemét dolog amit csinált. A disney érthető hogy kihátrált, de a youtube gusztustalan amit csinál vele. Akinek nem tetszik a tartalma, vagy sértőnek találja az ne nézze. Én se nézek olyat ami nem tetszik nekem. A rasszizmus meg egy vicc között hatalmas külömbség van. Attól még hogy sokan nézik nem kell neki family friendly-nek lenni. De akik szerint sértő volt, és nem family friendly a tartalma, annak filthy franket ajánlanám a figyelmébe, nagy nézettség, offensive tartalom. De ha még durvábban felakarnak háborodni, akkor 4chan ylyl videók.

2017. máj. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló, a számból szedted ki a szót:D annyi különbséggel hogy én szeretem ahogy visitozik stb, de ez csak az én baromságom.:) Teljesen egyetértek veled.
2017. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hírnévre? Azt már rég kiérdemelte. Pénz? Amióta a youtube bevezette a 10 perces és a családbarát tartalom szabályzatot azóta nem igazán úszkál a pénzben.

Elég szubjektív vélemény valakinek a kinézetét/stílusát ócsárolni. Ennyi erővel én is mondhatom rád hogy csúnya vagy és egy rakás sz*r, csak hogy a szavaiddal éljek.

Azért igaz, érezhető a megeresztett tartalom, de ezt csak fogjuk fel hullámvölgynek.

2017. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!