Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne kezelnem...

Szivárványpóni^^ kérdése:

Szerintetek hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet hogy nagyon butának fog tűnni a kérdésem, vagy a legtöbb ember válasza egyszerűen csak annyi lesz hogy bolond vagyok, hogy egyatalan fogalalkozom ezzel, de egyszerűen nem tudok masra gondolni.

A mai napon megvaltoztattam Facebookon a profilképem, es a szemem ki volt húzva alul sminkkel. Miután kitettem a képet, egy lany rám írt, hogy nincs e photoshop a szememen, amire válaszoltam hogy csak ki van sminkelve és optikailag azért tűnik nagyobbnak. Ezt követően, az egyik évfolyamtársam (fiú) aki ugymond "menő" az iskolába szó szerint ezt kommentelte a képem alá: "nincs kicsit elméretezve a szemed mérete" (semmi kérdőjel, mert csak flegman). Ezután leszedtem a képet, és most nagyon rosszul érzem magam. Mindig adok mások véleményére, és sosem tudom figyelmen kívül hagyni azt amit a masik mond. A lány, és ez a fiú legjobb barátok, és gyanakszom arra hogy a lány küldte el a fiúnak, és mondta neki hogy photoshop van a szememen... Félek hogy elküldte még másoknak is, és majd az egész évfolyam ezzel fog jönni, hogy en biztos photoshoppot használok, és milyen gáz. Ti mit csinálnának a helyemben?

Előre is köszönöm a válaszokat, és aki nem tartja komoly, vagy valós problémának az kérem ne kommenteljen!!



2017. máj. 6. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Visszatenném a képet ha nekem amúgy tetszik. A nem tetsző kommenteket meg eltávolítanám.
2017. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom..,,akármerre megyek, minden ember más portáját söprögeti,minden ember beszól,kritizál,arcoskodik,hátulról kérdez,stb...

Válaszold ezt: igen! És filter is van rajta! Az ilyen beszólogatóknak ajánlanám,hogy nézzék meg jobban a saját profilképüket,nagyítsák ki,nézzék át még jobban,mert lesz ott hiba,ez 100%.

2017. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TR75 ***** válasza:
100%

Tedd ki újra a képet és menj be ugyanolyan sminkkel a suliba is, hogy élőben is lássák.

Vagy szerezz egy nagyítót, és amikor a suliban találkozol velük, tedd a szemed elé (ráírhatod a nagyítóra azt is, hogy "Fotósbolt", hogy nehogy eltévesszék, amit mondani akarsz).

Amugy valószínűleg a suttogó propaganda esete forog fenn. Szóval a lány nyilván befolyásolta a menőgyereket, aki kapva kapott az alkalmon.

2017. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TR75 ***** válasza:
Amúgy amúgy :S
2017. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ki tudod törölni a kommenteket a saját megosztásaid alól. A probléma ezzel szerintem meg van oldva...
2017. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!