Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem akarok élni mert szar az...

Nem akarok élni mert szar az életem?

Figyelt kérdés
Az egész életem rosszul kezdődött. Apukám alkoholista és úgy ahogy van égő az egész ember. Anyut verte, alkoholista volt, nem voltak ismerősei akik voltak azoknak is rossz véleménye volt róla. Aztán anyuval 2 éves voltam mikor megszöktünk tőle. Utána bármit csináltam állandóan azt kaptam meg hogy olyan vagy mint az apád,meg az egész famíliája. Olyan mocskosak mint te stb stb. Az egész család gyűlölte őt és lenézték és miután ő elment én kaptam meg mindent a mamámtól és anyutól.Most hogy felnőttem kezdem azt érezni hogy tényleg hasonlítok rá és én így nem akarok élni. Nem tudok mit tenni. Fősulira járok és diákhitelt kellett felvennem és apu is eladósodott és anyu ezt is a fejemhez vágta már. Miért nem lehet az én életem egyszerű? Nem tudom mit akarok kezdeni magammal, mégsem tetszik a szak amin vagyok de nem merek váltani mert akkor megint egy hibát követnék el és akkor is olyan lennék mint apu és lecsúsznék.Nem merek semmit kezdeni magammal. Állandóan ideges vagyok, ingerült és kivagyok készülve teljesen. Anyu 63 éves és idősödik és nem vagyunk jóban. Annyira gyűlölöm az életem.. újra akarok születni más családhoz és más bőrbe mert ez egész életemben velem fog jönni hogy kinek a gyereke vagyok és soha nem fogom tudni lemosni magamról. Mit tegyek?
2017. máj. 7. 10:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Totál egyedül érzem magam és ahogy növök fel egyre inkább úgy érzem hogy soha nem lesz normális életem mert 21 évesen még mindig nem tudom mit akarok kezdeni magammal.

Anyuval nagyon csúnyán szoktunk veszekedni de mindenki csak azt hallja én miket mondok neki. Azt senki nem tudja hogy én miken mentem keresztül és mi van bennem. Mindenki szemében szar vagyok.

Ki vagyok készülve. Vizsgákon szóbelin elkezdek úgy remegni hogy már a tanár mondja hogy menjek ki. Remeg az arcom, a hangom, a szívem kiakar ugrani, azt érzem hogy elájulok. Pánikrohamaim voltak az elmúlt évben, nem is kevés. Érettségi miatt is.. az is kikészített. Hónapokig sírva aludtam el nyáron hogy mikor kapok szívinfarktust. Egy nagy csődnek érzem magam. Nem tudok tanulni, nem megy. Akármennyit tanulok az én eredményeim mindig rosszabbak másénál. Megakarok felelni magamnak és mindenkinek maximalista lettem és ezzel kikészítem magam de nem tudok mit tenni. Kapcsolatom 3 éve nincs, híztam 30 kg-t és nem találom önmagam. Már neki álltam fogyózni így már csak 20 kiló feleslegem van de az is rengeteg.

Mit kezdjek magammal??

2017. máj. 7. 10:47
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy apád egy alkoholista, de anyád meg egy rosszindulatú némber, aki rajtad tölti ki az apád iránt érzett dühét.

Ne hagyd,hogy a halálba kergessen!

Neki kéne lezárni a múltat.

Az apáddal kellett volna kekeckednie, nem a fiával. Ez nem normális.

2017. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként de köszönöm a választ
2017. máj. 7. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Te azt hiszed, te vagy az egyetlen? Azt hiszed, a te eleted sz@rabb, mint "a szomszed Kiss Pistae"? Hagyd abba a nyafogast! Ha nem tetszik a fosuli, menj el dolgozni, fizesd ki a hitelt, es gondolkodj, mit akarsz! 21 evesen en sem tudtam, mit akarok! Na es? Nekem is alkesz az apam. Na es? Az en anyam is egy rosszindulatu no. Na es? En otthagytam a foiskolat. Most dolgozom, es jelentkeztem felsofoku szakkepzesre. En no vagyok. Es rohadtul imadom az eletet. Ne legyel mar ilyen tutyimutyi. Ha viszont tenyleg olyan idiota vagy, akkor ne hirdesd, hogy meg akarsz halni, hanem tedd meg. Ehh, szanalmas vagy...
2017. máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jézusom

Akkor örülj neki hogy imádod az életed.

Ha valóban olyan rossz lenne mint nekem akkor nem imádnád.

Nem mondom hogy másnál rosszabb. Szerintem nem hasonlítottam magam senkihez. Nem is értem Te miért teszed ezt.

2017. máj. 7. 11:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldtem neked valamit privátban, olvasd el.
2017. máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Az élet mindenkinek szar. Mindenkinek megvan a maga keresztje, gondolom ismered a mondást. Neked ez jutott, innen kell felkapaszkodni.
2017. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kár, hogy az olyan kommenten, ami az igazságot írja le, megsértődsz, és közlöd, hogy neked sokkal rosszabb. Jól írta az egyik válaszoló, mindenkinek megvan a maga baja, amit meg kell oldani, csak van olyan ember, aki tesz azért, hogy jobb legyen az élete, és van olyan, mint például te, aki itt kesereg, hogy vele hogy kicseszett az élet. Talán ki kéne mászni az önsajnálatból, és nem nyavalyogni.
2017. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem megsértődök hanem a hazugságot és a hülyeséget nem tolerálom és nincs sem energiám sem kedvem foglalkozni az olyan válaszokkal amik érdemben nem segítenek csak az elfojtott agressziót sugározzák felém.

További szép napot :)!

2017. máj. 12. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi hülyeség vagy hazugság bármelyik válaszban is. Agressziónak nyoma sincs, csak egy kicsivel több élettapasztalatnak, ez eszedbe se jut?

Kesereghetsz tovább az életeden, hogy mennyivel jobb lenne másnak a bőrében (????), vagy esetleg a sarkadra állhatnál, például elmehetnél dolgozni, ha jól csinálod el is tudsz költözni, stb. Mutasd meg, hogy sokkal több vagy, mint amit ők gondolnak rólad.

2017. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!