Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már félek...

Mit csináljak ha már félek emberek közé menni?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok. Kicsit már kialakult bennem egyfajta fóbia, mondhatni belebetegedtem az emberekbe. Annyi bolond ember van a buszokon például. Félek, hogy összefutok ilyenekkel mert egyszerüen elkezdek tölük remegni és félni. Például múltkor nő magába beszélt ordibált a buszon és csapkodott. Akárki akármit mond ezt nem tudom egyszerüen kizárni. Látszott, hogy bolond volt nem is lehetett beszélni vele. Félek az ilyen helyzetektől, egyszerüen csak nyugodtan szeretnék utazni. Hogyan lehet ezt leküzdeni?
2017. máj. 7. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
"Hogyan lehet ezt leküzdeni?" Szokni kell hozzá.
2017. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyire zavar akkor próbáld meg kerülni őket. Mondjuk ha a bolond illető leül a busz elejébe akkor te leülsz a busz végébe és akkor nem is kell figyelned rá. Vagy ha a buszmegállóban áll egy ilyen ember akkor is olyan távolságba állj tőle hogy ne legyetek egymás látókörében. De ha le akarod küzdeni a félelmed akkor pont hogy azt kell csináld hogy a közelükben kell tartózkodnod és így egy idő után megszokod a szituációt és nem is fog érdekelni.
2017. máj. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
58%
Magyarorszagon az emberek 36%-a szenved valamilyen mentalis betegsegben. A problema, hogy (a bajod miatt) valoszinuleg te is azok koze tartozol. Ha megbantodsz emiatt, ha nem, sajna igy van.
2017. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!