Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már félek kimenni az utcáre...

Már félek kimenni az utcáre mert megbámulnak az emberek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy rövid a hajam (max.5 cm). Emiatt ha kimegyek az utcára megbámulnak az emberek, valoszínűleg azért mert nem tudják eldönteni hogy fiú vagyok vagy sem. Kék cipő, farmer, rózsaszín táska, piros, barna vagy fekete kabát/dzseki. Nem sminkelem magam így tényleg nehéz eldönteni. De az embereknek nincs jobb dolguk mint velem foglalkozni?. Még a gyerekeket megértem hogy néznek (nincs is velük bajom), de már a felnőtteknek is kiesik a szemük úgy bámolnak. Ma is kéne menni vásárolni, mert leakcióztak pár ruhát. Gondolom sokan lesznek és engem fognak nézni. Kb. 1 hete anya új munkatársa megjegyezte hogy milyen szép fiú vagyok rószaszín leggingsbe és rószaszín pulcsiba. Mit tegyek?

UI: A kemoterápiától kicsi a hajam (vagyis ez már az új hajam)

14/L


2015. ápr. 11. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni, majd megnő megint szép hosszúra a hajad és el lehet felejtkezni az egészről :)

Amúgy meg azért meg kell hagyni, hogy nem mindennapi látvány egy ilyen rövid hajú lány, vagy egy lány ruhákat hordó fiú, attól függ, hogy hogy vesszük a dolgokat, de megértem, hogy kellemetlen lehet, ha bámulnak. :/

2015. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük. Túl vagy egy súlyos betegségen (remélem), az, hogy idegenek néznek, ehhez képest eltörpül.

Vannak jópofa, csajos hajpántok, hajkendők, csatok, amit beletehetsz rövid hajba is, vagy csajos sapka, kalap (most már süt a nap, simán feltehetsz helyes nyári kalapot.) Ezért ne kezdj el sminkelni, ha nem tetted, ha mégis, jó minőségű cuccal kicsit kiemelheted a szádat és a szemedet.

2015. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!