Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek elmenni az emberek...

Miért félek elmenni az emberek mellett? Miért van, hogy elfog egy belső remegés, és még a mozdulataim is remegősek, kiszámíthatatlanok lesznek, ha elmegyek egy ember mellett?

Figyelt kérdés
Sokszor nem merek a szemükbe nézni, és lehajtott fejjel megyek el mellettük. Van hogy megtántorodok, ha elmegyek egy ember mellett. Sokszor már 50 méterről azon gondolkodom, hogyan fogok elmenni a szemből jövő ember mellett. Nem akarok félni, mert nagyon rossz érzés.
2017. márc. 29. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szociális fóbia, szorongás, önbizalomhiány.

Nekem is ez van, sokszor átmegyek a másik oldalra az utcán.

Meg lehet játszani valamennyire az "leszrom" járást.

De nem ártana elmenni valami csoportterápiára.

2017. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felsz hogy megtamad beledkot igaz?? am en se szeretek a kozelukben lenni elmenni elmegyek mellettuk de sokaig nem szeretek veluk lenni pl buszmegallokban
2017. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
meg amikor jonnek az utcai keregetok leszoligatok vagy penzt akarnak vagy ram sozni vmit, na az ilyen embereknek szo szerint a halalukat kivanom.
2017. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így. Mikor apám verte a családot még gyerekkoromban. Aztán kinőttem, szimplán csak önbizalmat kell "növesztened", és kész. Fel a fejjel.
2017. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen magamra ismertem. :/
2017. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2-3# Nem, teljesen átlagemberekről van szó, akár ismerősökről. Nincs bajom velük, nem félek tőlük, hanem önkénytelenül rám jön egy ilyen remegés.
2017. márc. 29. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
zavarban vagy es szorongsz.
2017. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!