Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti is úgy vagyok vele, hogy a...

Ti is úgy vagyok vele, hogy a magánéletetek nagyobb projektjei nem haladnak, mert a munka miatt nem jut rá elég idő?

Figyelt kérdés

Nagyobb projektnek gondolok egy autóvásárlást pl.

Utána kell olvasgatni, nagy nehezen kiválasztani egy típust, eljárni kocsikat nézetni, hitelt intézni mellé, de még annak is utána kell járni, hogy milyen hitelek vannak, melyik banknál.


2017. máj. 7. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:

nálam csak én szabok gátakat magamnak ilyen téren

pénz is és idő is van mindenre, ha úgy akarom és úgy osztom be, inkább a motiváció szab sokszor gátat, hogy nem érzem szükségét annyira...


24F

2017. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki arra fordít időt, amire akar. Napi 10 óra munkábajárás+rutin nem szab határt a magánéletemnek, főleg hétvégente. Még unatkozni is van időm 😃
2017. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mondanám. De ha nyűgnek érzed a kocsivásárlást, akkor nem is csodálkozom rajta.
2017. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, az emberek nagy részének a pénz miatt nem halad az élete, nem az idő miatt.
2017. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én igy erzem.

A munka nemhogy időben, hanem energiában is ugy kiszipolyoz, hogy joformán nincs semmi, ami lelket tud belem onteni, hogy pl este tizkor mire raerek, a celjaim felé tudjak evickelni.


Hétvége meg elmegy a potlasokkal ami kimaradt a munkahéten

2017. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

*pl bàrhova pl birosagra multkor is egy heten at sikerult megirnom egy levelet

Mert jogorvoslatikat kellett neznem elotte/tajekozodni, aztan itthonrol nem tudok szkennelni, ahol szkenneltem ott csatolni, levelet pontosan fogalmazva támadhatatlanul megirni, ugyszámot keresni, stb stb


Ha nem dolgoznék pikk pakk meg lett volna irva, igy meg minden napra jutott valami macera vele küldes előtt.


Es ez csak egy levél..egy egyszerű semmi..nemhogy még a terveim/céljaim...

2017. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha így éreztek, megírnátok az okát?


Nekem sincs semmire időm, úgy érzem. Nekem sok idő az út munkába.

2017. máj. 8. 07:49
 8/8 anonim ***** válasza:

#7:

én 2 órát utazom reggel és 2-t délután és a munkában is bent vagyok 8-at

én pl 3-kor végzek munkahelyen, ha akarom rengeteg időm van, csak jól kell beosztani :)

nem lehet, hogy nem osztod be megfelelően? :)

2017. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!