Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az árufeltöltés nehéz munka...

Az árufeltöltés nehéz munka egy kisebb-nagyobb boltba?

Figyelt kérdés
Világéletemben nem dolgoztam és nagyon ideges vagyok emiatt, hogy hamarosan munkába kell, hogy álljak. 26/F
2015. aug. 17. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nehéz munka lenne, nem bíznák diákokra.
2015. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi lenne benne nehéz? Ja, tudom, amikor kartonnyi kutyakaját emelsz fel, az nehéz :D

De egyébként max. fizikailag fárasztó, ha nagy dolgokat kell pakolni.

2015. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hová vettek fel.A Lidl-be meg futólépésbe kell menned.Annyi sok a kipakolni való, hogy úgy öntözik oda a cuccot.Nincs idő átforgatni a termékeket, kipakolni a régit, bepakolni az újat és elé rakni a régi termékeket.Ihatod az energia italt, hogy gyors legyél akkor is lassú vagy.No mindegy.Csak az a szomorú, hogy Magyarországon gyermekekkel dolgoztatnak.Akárhova mész vásárolni mindenhol diák ül.Na bumm , és várni kell a pénztáraknál és rabolják a vásárló drága idejét.
2015. aug. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26 évesen most dolgozol először, mint DIÁK? :O Hogy a fenébe? Kisebb boltba nem vészes, Tescoban már dolgozni is kell.:) Amúgy nem problémás meló, bár én sosem vállaltam ilyen munkát.
2015. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, nem diákként, oké.
2015. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hová vettek fel.A Lidl-be meg futólépésbe kell menned.Annyi sok a kipakolni való, hogy úgy öntözik oda a cuccot.Nincs idő átforgatni a termékeket, kipakolni a régit, bepakolni az újat és elé rakni a régi termékeket.Ihatod az energia italt, hogy gyors legyél akkor is lassú vagy.No mindegy.Csak az a szomorú, hogy Magyarországon gyermekekkel dolgoztatnak.Akárhova mész vásárolni mindenhol diák ül.Na bumm , és várni kell a pénztáraknál és rabolják a vásárló drága idejét.
2015. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Acélbetétes bakancsod legyen ám. Mert az elvárás.Igaz nem térítik és drága.De védi a lábadat a balesettől.
2015. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A diákok már nem egészen gyermekek. Ráadásul mit csináljanak, ha drága az egyetem és az albérlet? A diákhitelt is fizetni kell valamiből. Rabolják a vásárló drága idejét? :O Hát hol nem? Tessék csak bemenni egy munkaügyi központba pl. nem diákok dolgoznak és mégis lassúak, mint a csiga.
2015. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Max. fárasztó, de nem nehéz. Felesleges idegeskedni. Idegeskedni akkor kellene, ha nulla munkatapasztalattal a főnök azt mondaná neked, "írd át a szállítási szerződést a CPT klauzula alapján, délután kettőre meglegyen". Az para volna. Most csak azt fogja mondani, "rakd fel ezeket a dobozokat arra a polcra, délután kettőre meglegyen".
2015. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi, nem vagyok diák, most végeztem el egy tanfolyamot még nem jelentkeztem sehová se csak parázok :D
2015. aug. 17. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!