Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy random kérdés anyák napja...

Egy random kérdés anyák napja jóvoltából (? )

Figyelt kérdés

Éppen a hegyekben túráztok édesanyátokkal és életetek szerelmével. Egy sziklaszirtre érve szelfit csináltok, de leomlik és mindketten csúsznak lefelé. Mindkettőt egy-egy karoddal tartod, de mindkét kezedre szükség van, hogy az egyiket vissza tudd húzni, hogyan döntenétek?


Búnuszkérdés: hogyan döntenétek akkor, ha a szerelmetek zsebében ott lenne a főnyereményes Eurojackpot szelvény amit hajlandó megosztani veletek?



#anya #boldogság #napját!
2017. máj. 7. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mivel anyám képesített életmentő, ezért őt és utána rögtön megyünk megmenteni a nőt. Kis szerencsével semmi baja nem lesz.
2017. máj. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nyilván könnyen túl lehet élni egy 700 méteres zuhanást. :O
2017. máj. 7. 23:19
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Ez a kérdés egyszerre szánalmas és undorító. Jó, oké, tudjuk, hogy a bögyödben vannak a nők, de azért, na... ez kicsit túlzás.
2017. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

A kérdés csupán hipotetikus és morbid, de persze egyből többet kellett látni bele.

Viszont életszerű mert az élet az nem mindig, minden esetben öröm és boldogság, néha vannak olyan döntések amik nagy lemondással járnak.

2017. máj. 7. 23:24
 5/23 anonim ***** válasza:

#2


Ezt nem írtad sehol, sima hegyekben mondtál. Ott pedig vannak olyan részek (elés sok), ahol csak 1-2 métert lehet "esni", de azt is inkább gurulni.


A Himalájára meg nem megyünk túrázni...


De még ha igaz is akkor is anyám mentem meg, a nő lezuhan, lemegyünk és felszedjük az Eurojackpotot a zsebéből és irány haza.


Amúgy ki a pszichopata aki a győztes eurojackpottal a zsebében mászik hegyet?

2017. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%
Jagi, te mindig meg tudsz lepni azzal, hogy mennyire beteg elméd van. Nem a jó értelemben.
2017. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Jaguar csalódott vagyok,nem gondoltam,hogy ennyire súlyos a kattanásod....

-talán gyógyszert kellene váltani.


Soha nem készítek szelfit',de a férjem menteném mert a gyetekemnek szüksége van apára.

2017. máj. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon jól vagyok és semmilyen kattanásom nincs.

Ha jól sejtem akkor horrorfilmet is csak kattantak néznek ezek szerint, hiszen ott is vannak ám cifra dolgok.

2017. máj. 7. 23:30
 9/23 anonim ***** válasza:

#8


Szerb filmet meg főleg!

2017. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
kihúznám a csajt, elvenném a jackpot szelvényt, aztán valami ilyesmi történne: https://www.youtube.com/watch?v=eZeYVIWz99I
2017. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!