Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves Lányok! Nektek bejönne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Nektek bejönne egy jóképű srác, aki néha random szituációkban táncra perdül, a legváratlanabb pillanatokban is?

Figyelt kérdés

Aki, érzi a ritmust... ;-)

:D



2016. nov. 23. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A leendö ferjem ilyen :) Az elejen engem kifejezetten huzott vele, riszalta nekem a csipöjet a munkahelyen :D De azota is tapasztalom, hogy gyakran elkapja a hev, benne van a ritmus... Gyakran dudol is :)
2016. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem.

Inkább arra gondolnék, hogy valami idegproblémái vannak, azért rángatózik.

2016. nov. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Én túl komoly vagyok ehhez. De biztos van, akinek tetszik.
2016. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Ha elég jóképű (az én mércémmel is, nemcsak a sajátjával), felőlem fejre is állhat,az sem zavar.

19/L

2016. nov. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
"random szituációkban" Tessék mondani! Az meg mi?
2016. nov. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
szóval ha úgy viselkedne mint aki egy disney mesében él? nem, idegesítene.
2016. nov. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem tetszene. Kicsit zavarna, ha mondjuk a pékségben állunk sorban hajnali fél hétkor, és mindenki szeme láttára ott elkezdene nekem táncikálni. Vagy színházban mondjuk, miközben felhangzik a nyitózene, a székében kezdene el fészkelődni. A tömegközlekedésen, meg úgy általában bárhol, ahol emberek látnak, zavarna. Tudjon már viselkedni és felnőtt ember módjára önkontrollt tanúsítani. Otthon, a négy fal között viszont, azt csinál, amit akar. Mondjuk, ha éppen valamiért összevesztünk, akkor bölcsebb, ha nem teszi :D
2016. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es te nagyon mereven állsz hozzá. Nem égetne le vagy ilyenek. Sőt büszke lennél rá, ha látnád a mozgáskultúráját.
2016. nov. 23. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kolléganőm van ês nagyon idegesìtő. Olyan, mint egy hibbant tyúk. Néha totál hangosan énekel is 😃

De nen az a lényeg, hogy nekünk tetszik-e, hanem az, hogy neked tetszen!

2016. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha tud táncolni és érzi a ritmust, azt imádnám, mert ritka, de ha folyton produkálná magát, az nagyon idegesítene.


25N

2016. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!