Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért találnak rám a hülyék...

Miért találnak rám a hülyék mindenhol?

Figyelt kérdés

Pár napja párommal elindultunk a Lidlbe vásárolni,szombathoz képest elég kevesen voltak a parkolóban majd mikor beléptünk a boltba furcsa volt hogy olyan üreskés.Később mikor már végeztünk és a pénztár felé vettük az irányt arra lettünk figyelmesek hogy rengetegen állnak sorban (Általában ha vásárolunk mindenki akkor áll sorba mikor mi is)Kipakoltuk a cuccokat a szalagra(előttem volt a bevásárló kocsi)beszélgettünk párommal arról hogy szörnyű hogy mindig így járunk a sorbanállással.Ekkor az előttünk sorban álló nő hátrafordul és flegma hangon megkérdezi :ez a szörnyű hogy 10percig sorban kell állni?

Nem igazán értem azóta sem hogy egy elvileg "magán" beszélgetéshez mégis mi köze...főleg úgy hogy nem is arról beszéltünk hogy 10percig sorban kell állni hanem az egész minket jellemző helyzetről.Ha valaki tud erre magyarázatot adni kérem tegye meg mert én hiába próbálom analizálni nem jutok sokra.



2017. máj. 7. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
értelmetlen és felesleges kérdés, azért kérdést kiírni mert valaki beszólt a kamu hisztidre
2017. máj. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez pedig egy értelmetlen és felesleges válasz volt részedről.Nyugodtan megtarthattad volna magadnak,de gondolom te is olyan nyomi vagy mint a nő a boltban :)
2017. máj. 8. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!