Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ritka a komoly fiatal...

Miért ritka a komoly fiatal tini? (nagyon hosszú)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az elmúlt időben azt vettem észere magamon, hogy komolyabb lettem. Más barátom, osztálytársam, pedig még mindig komolytalan,kb a 12 éves kisfiú szinten vannak, csak csúnyább szavakkal fejezik ki magukat. Annyiból áll a suli majdnem mindennap, hogy beszólnak egymásnak meg órán mondják a hülyeségüket, ami idegesítő tud lenni és kihat a tanórára. A másik pedig az, hogy semmi tisztelet nincs a tanárok iránt.(Engem szerencsére kedvelnek a tanárok) Sokszor megszólalnék, hogy ez nem így van, de azért 4-5 ember ellen nem akarok ugrani. Persze, azért én is szoktam viccelődni meg ilyesmik, de teljesen más helyzetben és témával. Van amikor olyan "vicceket" mondanak, hogy én fapofával nézelődök néha, hogy ebben mi volt a vicces. Az is jellemző, hogy akarok beszélgetni, de amikor neki akarok kezdeni, akkor már kezdi a hülye szövegeit(csak úgy elkezdi, hogy pénisz meg a legnagyobb butaságokról beszélni, közben szétröhögi magát), amik engem nem érdekelnek.

A másik ilyen téma, hogy a korombeli lányokkal egyszerűen nem beszélgetni, hogy is mondjam, komolytalanok számomra.(fiúkkal igen, de szögezzük le, nem vagyok meleg) Kedvem sincs velük beszélgetni, mivel sajnos muszáj ezt a jelzőt használjam, de a túlnyomó többség korcsosul el. Neki csak a magas sztár kinézetű négerek, japánok és f....m tudja kik kellenek, de a normális magyar fiúkat nem is veszik figyelembe (értem már, hogy miért van annyi fiatal fiú kapcsolat nélkül). Csak azt hallani, hogy ennyiért vettem ezt-azt, meg hogy nekik fiú kell, de nincsen és nálam is próbáltak benyalizni,(nem pasiként) de hál'istennek, nem sikerült,mert tudom azt, hogy nem ma kezdték :) . Arról meg ne is beszéljünk, hogy a takarítás sütés, főzés hol marad.....(Meg ezekhez tartozó dolgok) Azt érzem, hogy a mai lányoknál már gáz,ha udvarol a fiú :/. Mondjuk a sok csajpasi se piskóta, de azokkal még nemigazán volt dolgom, ezért arról nem mondom el a véleményemet. Lehet, hogy velem van a baj, de ki tudja. Szerintem, eléggé konzervatív vagyok, de ez van. (Az osztálytársaim nagy része 14-15 évesek.)


15/F



2017. jan. 7. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én is észrevettem, sajnos sok mindenben igazad van. 18 évesen is ugyanolyanok lesznek, tapasztalat...
2017. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Ugyan legyél már laza, hányadikos vagy? 8-9? Ilyenkor minek tanulni? Minek?? Lazulni kell meg ökörködni, mi is ezt csináltuk anno a haverokkal, most meg mesterképzést csinálom ELTE fizikán. Majd 11. osztálytól kell komolyan venni a dolgokat, de akkor tényleg.

A suli cool, csak észre kell venni a lehetőségeket és tényleg 9-ben még felesleges figyelni meg tanulni.

2017. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Aha oké... Felesleges figyelni, meg tanulni? Akkor szerinted mire lehet alapozni majd később? Wow :$



Igazad van valamennyire, kedves kérdező, de azèrt ez nagyban attól a társaságtól is függ, amibe kerültél. Nem minden mai fiatal, te korodbeli ilyen... fura. Ne aggódj vannak még komoly, értelmes tinik, sőt, sokkal több van mint gondolnád. Nem is értem egyesek hogy nem veszik észre xc

2017. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
ÉN totál egyet értek veled annyi hogy lány vagyok de mellékes. Az osztálytársaim is ilyenek a fiuk is meg a lányok is csak arrol lehet hallani hogy mi az új trend kinek milyen "pasik?? jönnek be hogy 20-on évesekkel vannak együtt de a suliban az egyik jobban bukásra áll mint a másik! A mai legtöbb 10-en évesek a generáció szégyene és mindenkit leszolnak akinek több esze van és mással is foglalkoik
2017. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napraforgó001 válasza:
Sajnos a többség tényleg ilyen, de azért van sok kivétel is. Attól is függ hova jársz, vagy milyen társaságban vagy. Szerintem majd később ők is megkomolyodnak csak az még sok idő. :/
2017. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!