Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszem ennek a fiunak? Van...

Tetszem ennek a fiunak? Van nalla eselyem? Miert csinalja?

Figyelt kérdés

Hali...

Van egy fiu, 14 eves, nemsokara 15. En 12, es 6.-osok vagyunk, o egyszer bukott... Multkor mentunk uszni, es direkt kigancsolt, es ilyet szolt: bele ne lokj az arokba, es vigyorgott. En meg direkt mosolyogva egy kicsit megloktem, hogy ne essen bele :) Volt , hogy a labaval megerintette a popsim, de a baratja is szerelmes belem.... O is sokszor rugdossa a seggem, de ot nagyon nem csipem -.- Szoval visszaterve a sztorihoz, a noverevel nagyon joban vagyok. Regebben lehet tetszettem is neki, mert nekem jott a vallaval meg ilyenek, sokszor beszelt velem... ez volt januarban... most csak neha szol hozzam, oran vagy hogy ram mosolyog... multkor felelsz vagy merszeztek a baratnommel es a baratjaval az illetonek aki tetszik nekem, ( akinek bejovok) , es az illetorol akirol szo van. Na hat az volt a kerdes hogy 10/ hanyra pontoz engem? Hat 10/2... Szarul esett... Nagyon... De kozben en ezt hallottam, ram is vigyorgott... Nagyon szarul esett... Azt mondjak hogy en milyen szep vagyok, de szerintem nem, es en nem vagyok megelegedve magammal, onbizalomhianyos is vagyok... Egyreszt az osztalytarsaim miatt is... Na de a novere azt mondta hogy a legrondabb lanyokat is 10/4 re pontozta... Nem ertem... Velemeny?



2017. máj. 9. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Van itt baj rendesen... :D
2017. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy van esélyed. Két hülye egy pár.
2017. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
... mégis mit lehetne erre írni? :D
2017. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Shakespeare elbújhat szégyenében e romantikus szerelmi románcot olvasva.
2017. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom eme csodas valaszokat, de valaki valami normalis valasz?
2017. máj. 9. 22:51
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Mindjárt 15 éves, és hatodikos. Nem akarod tudni a véleményemet, mert sírnál, kislány. Tanulj inkább, hogy ne legyél te is még 15 évesen hatodikos.
2017. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze, majd ha normális lesz a kérdés is.
2017. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
"Ő is sokszor rugdossa a seggem" - Visítok! Ahahaha. És ez a szerelem??
2017. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Szóval ha valaki bunkó mód lökdös meg párszor hozzád ér, szerinted egyből szerelmes beléd?
2017. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vajon mi lett ebből?
2021. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!