Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Vagy miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam, akivel már két éve egy osztályba járunk, de én most szeptemberben figyeltem fel rá. Igazából már tavaly feltűnt, hogy sokat néz, de nem nagyon foglalkoztatott, szeptemberig. Tudni kell, hogy nem nagyon beszéltünk, még nem is köszönünk egymásnak, szóval nem nagyon ismerjük egymást. A lényeg: észre vettem, hogy nagyon sokszor figyel, de van, hogy úgy telik el egy nap, hogy tudomást sem vesz rólam. Van, mikor hátat fordít nekem, majd oldalról visszanéz rám. És ma az egyik órán közelebb ült hozzám, és a fejét a kezével támasztotta meg, majd hosszan végigmért, mint ha nem érdekelné, hogy észre veszem-e. Van egy haverja, aki ha ott van, eléggé hangos és beképzelt, sőt hangosabb lesz és csak ritkán néz rám, de ha az a személy nincs ott, csendben ül, és, van mikor egész órán engem nèz (szembe ülünk egymással), és ha rá nézek, akkor sem veszi le rólam a tekintetét. És volt olyan is, hogy mikor elhaladtam előtte meg azelőtt a haverja előtt, aki előtt menőnek mutatja magát, a haverja elkezdi mondani a kiszemeltem nevét, mire mondja, a kiszemelt fiú, hogy látja, és nyugodjon meg. És volt olyan is, hogy két haverjával beszélgetett, majd mikor a barátnőimmel valamire vártunk, az egyik haverja felénk biccentett, mire ő megfordúlt és abbahagyta a beszélgetést. Igazából úgy érzem, hogy kerüli velem a beszélgetést, mert ha valamit ő és a haverjai nem tudnak, ha engem megkérdeznek, akkor nem a srác, hanem valamelyik haverja. Egyik barátnőmnek is feltűnt, hogy néz, és a padtársának is, aki nem mellesleg bepróbálkozott nála, de a kiszemeltem nem foglalkozott vele. Volt olyan is, hogy amikor beértem az osztályterembe, ő a haverjaival beszélgetett, majd mikor leültem a barátnőimmel a helyemre, ő is leült szembe velem, majd az egyik haverja odament hozzá, beszélgettek, majd a haverja felém nézett, majd folytatták tovább a beszélgetést. Szerintetek tetszem neki, vagy nem? Vagy van olyan, hogy megtetszünk egymásnak úgy, hogy nem beszéltünk még?

17/L


2017. jan. 31. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minden valószínűséggel tetszel neki, de az alapján, amit leírtál, hogy még nem is szóltatok egymáshoz, valószínűleg fél közeledni hozzád. Szerintem érdemes lenne odammenned hozzá, vagy csak simán köszönni neki, szerintem örülne neki. ;-)
2017. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De miért van az, hogy a haverjaival tök hangos meg minden, de kezdeményezni nem mer? És miért van az, hogy van olyan nap, amikor rám sem néz? Olyankor elveszítem azt a csöpnyi reményemet is. :(
2017. jan. 31. 20:20
 3/13 anonim ***** válasza:

Szóval ha nézem a Holdat,akkor szerelmes vagyok bele?

Ennyiből nem fogjuk neked leszurni. Irj rá ArcKönyvön valami kitalált sztorival,vagy egy szimpla polyénnal,ne egy szimpla mizubal.

2017. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem az ismerősöm fb-on. Meg nem nagyon szoktam a fb-ot használni.
2017. febr. 1. 16:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a barátaival hangos, az nem jelenti azt, hogy egy lány felé is közeledni merne. Mert a nagyhangúság mögött általában félénkség van. Az, hogy van olyan nap, hogy rád se néz, az meg előfordul, ne aggódj miatta. Lehet, hogy épp fontosabb dologra kell koncentrálnia aznap, vagy épp azért csinálja, hogy idegesítsen. Ezt én már sokszor tapasztaltam, még mindig nem tudok rájönni, mi lehet az oka, de a lényeg, hogy én jól jöttem ki belőle. ;-) Tehát velem is ugyanez történt, egy általában nagyhangú fiú tetszett, volt hogy mindig engem nézett, volt hogy rám se pillantott, és egyáltalán nem mert közeledni... Aztán egyszer csak elmondta, hogy tetszem neki. :-D Ne aggódj, szerintem bejössz neki!!
2017. febr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Juj, ez eléggé bíztató. :) de ti beszéltetek, vagy ugyanígy nem szóltatok egymáshoz? És sok idő volt, mire oda mert menni hozzád?
2017. febr. 1. 17:43
 7/13 anonim ***** válasza:
Alig szóltunk egymáshoz, csak néha beszélgettünk a legjobb barátnőm révén, mert ők valamiért dumcsiztak. Aztán igazából én léptem először, de csak egy aprót, megkérdeztem, megadjam-e neki a házit. Onnantól mindig én adtam oda neki, és elkezdtünk beszélgetni... És egyre többet dumáltunk üzenetben, és néha már személyesen is. És 2 év után mondta el, hogy tetszem neki. :))) Szóval azt ajánlom, tegyél valami kis lépést. ;)
2017. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs egy közös barátunk sem, és mindig a haverjaival lóg. De szeretném kérdezni, hogy ilyenkor is lehetnek féltékenyek a fiúk, ha nincsenek együtt a lánnyal? Ha igen, az hogy mutatkozik ki náluk?
2017. febr. 2. 15:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetnek féltékenyek így is, nem kell hozzá járnotok. :) Abból veheted észre, hogy csúnyán néz, amikor másik fiúval beszélgetsz, meg ilyenek, kb a normál féltékenységi jelek :))
2017. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor ma lehetett féltékeny, amikor beértem a barátnőmmel a sulimba, egy másik osztálytársammal (egy sráccal) el kezdtem beszélgetni, mert ő már megírta azt a dolgozatot, amit én nem. És a kiszemeltem is ott volt a haverjaival a folyosón, és azt láttam, h felénk néz, majd bemegy a terembe, majd mikor bementem ott kezdett el a haverjaival beszélgetni, és hangosan megkérdezték tőle, hogy tegnap miért nem volt suliban, mire hangosan vàlaszolt. Ezt nem értettem, hiszen ő sokkal korábban be szokott érni a suliba, így nem értettem ezt, meg amúgy sem szoktak hangosan beszélgetni. Majd az a srác, akivel a folyosón beszélgettem, odajött hozzám és tovább mondta az anyagot, a kiszemeltem pedig néha oda nézett ránk, majd mikor megírtam a dolgozatot, a fiú osztálytársam közelebb ült mellém és a barátnőm mellé, mert nem volt könyve, a kiszemeltem pedig sokszor oda nézett rànk, majd a következő órán is néha-néha felém és a barátnőm felé nézett, majd két óráig semmi nem volt (vagyis az egyiknél nem tudom, hogy figyelt-e, mert előtte ültem). Tesin pedig összevontak minket, és amig közösen tesiztünk, nagyon sokszor engem nézett, majd a többi órán nem is foglalkozott velem. Szerinted féltékeny, vagy most mi a baj? Már nem értem az egész cselekedetét. Vagy csak túlreagálom az egészet?
2017. febr. 2. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!