Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk mit szólnátok randiznátok...

Fiúk mit szólnátok randiznátok esetleg járnátok ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Transzszexuális lányokra gondolok. Nem transzvesztiták és nem olyan nők akik férfinak néznek ki parókában és stb.. (egyébknét lányok véleménye is érdekel hogy mit gondoltok róluk)


És nem péniszük sincsen rendesen nőként élnek és néznek ki p***ncival tehát lényegében teljes értékű nőként élnek.

(és ne írjatok ilyent hogy tökös csaj meg töke van a menyasszoynak mert nincs tökük)


egyébként pár példa pl ilyen kaliberű lányok mi a véleményetek róluk is?


https://www.youtube.com/watch?v=IuNshGI4FAw


https://www.youtube.com/watch?v=mE6P1ceohLw


vagy ők

https://www.youtube.com/watch?v=wupGPTaiwv4


https://www.youtube.com/watch?v=EwhwVa60-1E


légyszi őszintén válaszoljatok és kort is írjatok ha lehet köszönöm :)



#randi #párkapcsolat #MTF #HRT #transzszexuáális
2017. máj. 10. 12:13
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

19-es nagyon sok transzexuálisnak alapból se volt egy fiú arca illetve egyáltalán nem voltak igazán férfias vonásaik nekik hidd el a hormon változtat annyit az arcukon hogy ne keljen arcplasztikát végezni rajtuk

Nyílvánvaló ha egy erős férfias arcú emberről van szó annak erősen meg kell lasztikázni az arcát de nem mindenki olyan

2017. máj. 10. 17:38
 22/37 A kérdező kommentje:
egyébként meg kvöetem a csatornáikat akiket belinkeltem az első kettőnek és az utolsónak semmilyen arcplasztikája nem volt (illetve a másodiknak szájfelöltés de ennyi)
2017. máj. 10. 17:46
 23/37 anonim ***** válasza:

21#

A hormon nem változtat a csontokon. A szemöldökből szinte mindig látni, hogy előzőleg férfi volt az illető. Aztán ott van az ádámcsutka, azt eltüntetni sem egy olcsó művelet. Egy sima hangszálműtét is többszázezres tétel. A nemiszerv átoperálása pedig milliókba kerül.

Van még egy dolog, amit nem tudnak megváltoztatni, a beszédüket. Egy férfinak és egy nőnek teljesen más a hanglejtése, teljesen máshogy beszélnek. Ebből egy hozzáértő biztosra tudja mondani az illető nemét. Nővérem is transszexuális és rajta kívül még elég sok ilyen embert ismerek, szóval tudom miről beszélek.

2017. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

nem a csontokon változtat hanem a zsírpárnákon ami rajta van és úgy rendeződik át a testen én is sok transzexuálist ismerek (többek között magamat is) és amit leírtál nem mindegyikre jellemző vannak köztük szerencsésebbek is


Most alapból teljesen vannak androgünk külsejű fiúk akik inkább lányokra hajaznak azokat nemigazán kell plasztikázni

2017. máj. 10. 17:57
 25/37 anonim ***** válasza:
Pont ezért lehet a szemöldökből megállapítani, mivel ott szinte semmi zsír nincs.
2017. máj. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
de látom nem érted nem mindenkinek van kiugró vagy férfias szemöldökcsontja az enyém pl egy az egyben olyan mint a nővéremé és édesanyámé
2017. máj. 10. 18:13
 27/37 anonim ***** válasza:

Külsőre nincs velük probléma, az elsővel meg a negyedikkel még járnék is ha tényleg született lányok lennének.

Így viszont nem és senki mással sem. Még akkor sem ha szülni is képesek lennének. Ez nálam elvi kérdés.


24f

2017. máj. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem járnék velük, akárhogyan néznek ki. Valahogy nem bírnék megbirkózni a gondolattal, hogy férfinak születtek. És minél jobban gondolok bele (pl. mi játszódhat le egy ilyen ember fejében), annál jobban elborzadok tőle. Sajnálom.


Valahogy ahhoz hasonlít ez, mintha lenne egy nagyon finoman elkészített, gusztusos, illatos hús az asztalon, és mielőtt hozzákezdenék, szólna valaki, hogy patkányból van eredetileg. Kösz, nem tudnám megenni, akármennyire mondják, hogy finom, és jobban el van készítve, mint bármilyen hús. Nem és kész. Nem bántásból írtam a példát pont a patkánnyal, ne értsd félre, csak így akartam érzékeltetni a dolgot.

2017. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

Hát a teljes értékű nő csöppet erős. Úgy néznek ki, de hat liter malter alatt én is elég csajos vagyok. Nemiszervet meg kétlem, hogy ugyan olyat tudnak faragni, mint az igazi. Gyanús, hogy ott bukna a sztori. Plusz ilyesmit nem illik kihagyni az ismerkedésnél, szal csak a kamu miatt is burulna a bilike.


A transzok zöméről kilométerekről látszik milyen fából vannak faragva, ezek a srácok itt szerencsésebbek ilyen szempontbol. Meg egy pár perces video alatt nem nehéz megetetni a népet.


Végső konklúzió: Nope. Én tuti nem. 24/F

2017. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Hát talán...

1. videó - Aranyos a lány, randiznék, még járnék is vele.

2. videó - Nincs véleményem, nem.

3. videó - Cicababák, randiznék velük, de nem hinném, hogy több is lenne.

4. videó - Szolíd, elsőre kicsit elvont személyiség, nem randiznék.


23F

2017. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!