Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus és biszex lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus és biszex lányok, ti mikor jöttetek rá, hogy nem fiúkkal, hanem a lányokkal randiznátok inkább?

Figyelt kérdés
2016. máj. 28. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, nekem hajlamom van a biszexualitásra, mert az iskolában van egy nagyon aranyos tanárnéni, akihez inkább testileg kötődök (jó alak + öltözködés), szóval el tudnék többet képzelni vele. Sokszor álmodom olyat, hogy megcsókol vagy csak simogat alul. Vagy még bizonytalan vagyok szexuális téren?
2016. máj. 28. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Leszbikusként nekem eleve nehezebb dolgom volt,hiszen nem volt "választási lehetőségem". Egy buliban megláttam egy csinos lányt,akiről kiderült,hogy egy suliba fogunk járni szeptembertől. A szórakozóhelyen is figyelgettem,de akkor még azt mondtam magamnak,hogy csak szép a ruhája stb. Aztán a suliban összebarátkoztunk és elhívtam randira. Először hezitált,de aztán belement. 7 hónapig jártunk együtt,1 hónapja szakítottunk. Nekem az összebarátkozás szakaszában esett le,hogy inkább lányokkal randiznék. :)
2016. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lányokat nehezen lehet megkapni,ez egy kihívás számomra😋😏
2016. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 évesen, mikor először beleszerettem egy lányba. De én is leszbikus vagyok, nem biszexuális. :)
2016. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát csak a lányok jönnek be neked? Számodra fontos az ápoltság, a külső?
2016. máj. 28. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ápoltság egy nőnél szerintem fontos, de nem mindig összeegyeztethető a "szépséggel". Egyik szerelmem se volt épp egy vékony, barbi alakat, aki mindig mindenhol a legszebben tudott megjelenni. Sőt, ha kívülről nézem, elfogultság nélkül, a barátnőm se éppen lehet a szépségideálban (mégha ez gonoszul is hangzik). De igen, a szerelem megszépít mindenkit. Számomra ő a legtökéletesebb, minden negatív tulajdonságával kívül-belül.
2016. máj. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
alapvetően vonzott, ha leszbikus volt egy filmben vagy sorozatban, de csak mint szenzáció vagy nem tudom...Akkor így gondoltam. Aztán amikor leszbikus filmeket néztem már elgondolkodtam a dolgon, de nem foglalkoztatott, bele voltam zúgva egy csávóba. Aztán amikor csókolóztam egy lánnyal egy buliban, ár ittas voltam, de rettentően beindultam. Többet akartam. Egy baráti társaságba járunk, neki és nekem is barátom van. Rendesen féltékeny vagyok ha meglátom a csávójával vagy hogy egy másik lánnyal beszélget és letargiába esek, ha nincs ott egy bulin (csak akkor találkozunk). Mindegy. Szóval azóta biztosan tudom, hogy a lányok is vonzanak, főleg, hogy egy csomó lány tetszett már előtte is, és utána is. Fantáziálni meg csak lányokkal fantáziálok.
2016. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!