Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem dolgozik/rengeteg a...

Aki nem dolgozik/rengeteg a szabadideje az mivel köti le magát?

Figyelt kérdés
Hogy telik egy napod,mit csinálsz?

2017. máj. 12. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Én főznék, sütnék, tornáznék, futnék, úsznék, bringáznék, esetleg angolt tanulnék. A lakást pedig normálisan rendben tartanám, nemcsak tessék-lássék.


Mondjuk nekem álmom községben élni, konyhakertet gondozni, eseleg tyúkot tartani, főzni minden nap, sütni rendszeresen, esténként sétálni a vízparton a párommal (aki jelenleg nincs) romantikusan.



Ja, ráadásul néha szeretek kézműveskedni is.


Na jó, visszatérve a kérdésedre: engem a munkanélküliségben az zavarna csak, hogy nincs pénzem és miért nem kellek senkinek - ez viszont nagyon!!

2017. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Felkelek, amikor sikerül. 8-10 óra között. Kávézok, cigizek, ásítozok és már is dél van. Rábeszélem magam, hogy be kéne kapcsolni a gépet:))) Még kávé, cigi a gép mellett és már is 14-15 óra van. Kiballagok, naponta 20 guriga fát szétütök, mert kell télre a kandallóba.

17-18 óra körül reggelizek valamit.

Mivel el jött az este, leülök kicsit játszani a gép elé.

22-23 óra körül fürdés, vacsi és ágy.

Összegezve, egyáltalán, nem unatkozok évek óta így.

Azért, évi kétszer, van nagy munka is, le kell nyírni a füvet, ne ordítozzon a szomszéd.

2017. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ebédcsinálás a családnak, takarítás, jóga, nyelvtanulás, sport
2017. máj. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Mint a többi hozzászóló.


Plusz,

nem henyélnék - hanem vagy beteg -, több időt fordítanék hivatalos munkakeresésre.

2017. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kérdés szerintem nagyon aktuális, többször látok én is munkaidőben lézengeni 25-40 között munkásosztály elméleti tagjait. Neten dolgozhatnak, vagy hasonlók.
2017. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Untakozok és nem birom. Miért nem válaszolnak az állásportálok? Miért nem irnak vissza? Összefonodnak a napok hetek honapok évek. Mintha tegnap lett volna szeptember 1-je és már május 12-e van. Reggel 11 kor felkelek, gépezek, fürdök eszek, sétálok, 3-kor netezek este 6-ig. után kajálok, kimegyek sétálni, kb este 9kor megint állások, amikor felhivnak elmegyek, aztán nem engem választanak ki. Tanulni nem tudok. Mert nincs pénzem örülök hoyg a szüleim 24 évesen kaját kapok tölük. Igazság szerint, tökmind1. már megszoktam mivel 21 éves korom ota van ez az életszinvonal.. És joképességű vagyok az iqum nagy, és feketén kell rkoadni árukat mert más munkára nem vettek fel. Nincs portekciom sem ismerőseim.
2017. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

azzal hogy munkát keresek..lol

meg besegítek otthon, takarítok, ügyeket intézek, stb.

2017. máj. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Reggel fél ötkor ki a pályára futni, hét táján reggeli, aztán estig olvasás, írás, szöszmötölés. Sosem unatkozom, mindig van mit böngészni.
2017. máj. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!