Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az hogy van, hogy másoknak...

Az hogy van, hogy másoknak mindig van dolguk/tennivalójuk egész nap, nekem meg alig vagy egyáltalán nincs dolgom és rengeteg a szabadidőm? 18/f

Figyelt kérdés
Tehát igazán arra lennék kíváncsi hogy akinek mindig van valami dolga annak hogy van annyi dolga/elintéznivalója,hogy nem ér rá egész nap vagy csak nagyon kevés szabadideje van. Nekem abból áll egy hétköznap hogy elmegyek suliba,utána elmegyek edzeni,utána ha kell tanulok egy kicsit és még mindig csak délután 4-5 óra van. A hétvégén tényleg semmi dolgom,csak elmegyek edzeni és kész a többi mind szabadidő. De azt nem tudom hogy a többi korombeli embernek mivel telik egy napja hogy azt mondja hogy nincs ideje semmire.?
2017. ápr. 29. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet takarítanak a szobájukban, esetleg bevásárolnak, mosogatnak és segítenek még egynémely házi munkában, de az is lehet, hogy leülnek a net elé és ott repül az idő. Persze haverok, telefonálás, bulik is elvesznek sok időt.
2017. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Többféle vagy időigényesebb hobbijuk van, sok barátjuk, illetve ott a háztartás is. Ahogy olvasom, helyetted is végez valaki házimunkát.
2017. ápr. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy en ezt nem ertem. Gondolom leghamarabb 2re ersz haza a sulibol, es akkor nagyon szerencses vagy. Mire megkajalsz eltelik legalabb fel ora, ha nem neked kell fozni. Oke, akkor elmesz edzeni, az gondolom minimum egy ora, de oda el is kell menni, meg hazamenni, meg oltozkodes.... alegnagyobb joindulattal is masfel ora. Mar most tartunk 4 oranal es meg nem tusoltal le edzes utan meg ki se nyitottal egy konyvet se meg semmi. Es tudod sok mindenkinek keso estig dolgoznak a szulei es neki kell fozni, takaritani, vasarolni, elmenni a kistesoert a bolcsibe, oviba meg meg ra vigyazni, meg emelett tanulni, kutyaval/macskaval/loval/mittudomenmivel foglalkozni. En pl suli mellett a demens nagymamamnak adom be reggelente a gyogyszereket, viszem neki a reggelit, suli utan fozom neki ez ebedetaztan rohanok hozza, megint beadom a gyogyszereket, megint osszeveszek vele, hogy miert nem iszik szinte semmi vizet hat jo hogy rosszul van, aztan megfurdetem, kimosom a ruhait amiket osszepisil mert mar eleg surun van baleset... a kutyakat elviszem setalni... en meg azt nem ertem, hogy hogy a fenebe fer bele valakinek minden 24 oraba... ezt is csak ugy birom, hogy jo eszem van es nem kell otthon tanulnom, eleg ha odafigyelek. 18/l
2017. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy nincs sok dolgod és azt csinálhatsz, amit akarsz. inkább most használd ki ezt és arra fordítsd a szabadidőd, amit szeretsz, később már úgysem teheted... szal én nem tartom ezt gáznak, meg rossznak sem, előbb utóbb úgyis eljön az az életszakasz, amikor neked kell elintézni a dolgaid. Pl. egyetemre mész, vagy elköltözöl.
2017. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!