Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori hogy valakit...

Jeverezi kérdése:

Mennyire gyakori hogy valakit háromszor megbuktatnak OKJ záróvizsgán?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem tul gyakori de ha nagyon buta az illeto tenyleg alig tud vmit akkor muszaj meghuzniuk, a semmire nem adhatnak bizonyitvanyt, ez csak varosi legenda hogy eljutsz a vizsgara es ha semmit se tudsz akkor is atlokdosnek.
2017. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Semennyire. Az OKJ-k nagy része el van csalva és sok képzés csak az állami támogatások és fejkvóták lenyúlása miatt indul miközben valós tudást alig adnak át. A vizsgák ugyanúgy el vannak simítva.

Ha valaki egyszer is megbukik, tényleg szart az egészre vagy be sem járt soha, de nem rúgták ki mert utána is felvették a támogatást, és berakták vizsgára is minden mindegy alapon.


Aki kétszer vagy többször meg tud egy ilyen jellegű vizsgán bukni az körülbelül életképtelen.

2017. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a másdik válaszolóval. Nálunk nemcsak az írásbeli kérdéseit mondták meg, hanem körbeküldték a válszokat is, és vizsgán még puskázni sem kellett, mert a felügyelő tanár olavsott. Ezek után szóbelin elég volt, hogy egy fél mondatot hozzá tudtál szólni az adott témához, a többit a vizsgáztató a szádba adta, a vizsgaelnök meg úgyse értett hozzá. Egy embernek így is sikerült megbuknia - vmi számítógépes feladatot pendrive-on kellett beadni, és az illető, bár megcsinálta, elfelejtette a pendrive-ot leadni... Nagyobb reményekkel indultam neki a képésnek, az biztos...
2017. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1#-es! Én már kétszer megbuktam de sajnos azért mert mindig közbejött rossz dolog. Első vizsgán rossz tételt húztam, másodszor pedig túlságosan szigorú volt a vizsgatanár!! Amúgy meg nem buta valaki ha megbukik.


Ja meg csak mondom hogy muszály szót ly-al írjuk!!!

2017. máj. 13. 17:12
 5/14 A kérdező kommentje:
2# Nem életképtelen aki megbukik!!!
2017. máj. 13. 17:12
 6/14 A kérdező kommentje:
3#-as az én vizsgáim sokkal keményebbek mint amit leírtál!
2017. máj. 13. 17:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért buktál meg mert még a muszájt is ly-vel írod.
2017. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem tanultál és olyan tételt húztál amit nem tudsz, azért csak saját magadat okolhatod. Nem azért buktál meg mert rossz tételt húztál - az nem a tétel hibája, hanem mert nem tudtad az adott tananyagot (nem tanultad meg, nem figyeltél órán, stb...).

Ha szigorú az elnök akkor elképzelhető hogy nem olyan jegyet kapsz amire a tanár jóindulatával számíthatsz. Ha megbuksz az egyértelműen azt jelenti hogy nem tanultál és nem tudsz értékelhető teljesítményt nyújtani.


Ráadásul a második alkalommal, tehát nem csak nem tanultál az első vizsgára, hanem nem tanultál a saját hibádból sem hogy a második vizsgára még többet tanulj hogy ne forduljon elő. Ha a második vizsga nem sikerült, befigyel hogy a harmadik sem fog amennyiben nem változtatsz a hozzáállásodon.


A muszáj szót pedig így írják. Vegyél vissza az arcodból, mert nagyon ciki besülni abba hogy valakit azért próbálsz leugatni mert jót mondott, csak te nem tudod hogy az jó.

2017. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, ne magyarazkodj itt nekunk, vagy nagyon buta vagy, vagy semmit nem tanulsz, ha tanultal volna akkor mindegy melyik tetelt huzod mindegy milyen a tanar vagy a vizsgabiztos atmentel volna mar reg, ezek az okj kepzesek meg az erettseginel is sokkal konnyebbek, am milyen szakma ez??
2017. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
es jol irtam a muszajt buta vagy mint a tok es meg okoskodsz is.
2017. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!