Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki naponta háromszor indítja be a motorfűrészt, hogy tüzifát vágjon?

Figyelt kérdés
Ennek szerintem elment az esze. Mindig csak annyi fát fűrészel, amennyit berak a kazánba. Más normális ember még nyáron felfűrészeli az összes fát.

2015. nov. 9. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Minek fűrészeljen előre? És ha meghal? Feleslegesen dolgozott.
2015. nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy amíg nem zavarja a nyugalmamat nem érdekel, de ha pl, eseteben zavaró, mert zajos, nagyon hallatszik, nem tudsz tőle pihenni stb, akkor érdemes lenne beszélni vele, hogy szánja rá a hétvégéjét és vágja össze mind.
2015. nov. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Ahány ház, annyi szokás...
2015. nov. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem okos dolog így csinálni, mindig elővenni, beindítani, bemelegíteni, felöltözni hozzá, büdös leszel tőle, stb. Inkább rászánok én is egy hétvégét, és megcsinálom, hogy csak egyszer kelljen ezt a hercehurcát végigcsinálni.


De ha ő ilyen esertleg megkérheted, hogy minden nap legkésőbb 8-ig vágja fel a fát, hogy utána mindenki tudjon pihenni.

2015. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Nyilván fázik a srác feneke, ezért vágja, darabolja a tűzifát. Mi másért. Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni
2015. nov. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Rohadtul nem ment el az esze, csak mondjuk nincs ideje huzamosabb ideig leállni fát fűrészelni, eszébe jutnak más tennivalók és csak több részletben tudja megoldani, pihennie kell, mert nem bírja egyhuzamban elintézni mindet, stb. Amúgy meg nyáron fát vágni? Hát nem tudom milyen eláltalkodott ember fűrészel fát 45 fokban...

Még valami intellektuális kérdés?

2015. nov. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
Szomszédunk ugyanez. Olyan szöveggel meg senki se jöjjön, hogy nincs rá ideje. 15 perc alatt több köbméter fát lehet feldarabolni. Ha nekem volt rá időm, akkor másnak is van.
2015. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%

Kibírjátok ! Nem fogtok belehalni egy kis fűrész zúgásba. Legalább szokjátok a munka hangját.


Úgy is egész nap döglötök a fotelban és Spongya Bobot nézitek nonstop.


Hozzá kell lassan szoknotok ahhoz , hogy az élet nem ebből áll

2015. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is 4 alkalom kellett, hogy felvágjam a fát. Egyben sok lett volna és nem vagyok olyan jó erőben. :D
2015. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

15 perc alatt több köbméter? Mi vagy te, valami robot?

Ketten két erdei köbméter fát 3 óra alatt vágtunk fel, normál tempóban, és szünetet sem tartottunk csak amíg a láncot éleztük meg olajat/keveréket töltöttünk a gépbe. Nem vagyunk valami rutinosak sógorral, de csináltuk folyamatosan és még csak messzire sem kellett vinni a felvágott darabokat.


Szóval oké, biztosan lehet nálunk gyorsabban is csinálni, de egy láncfűrésszel 15 perc alatt (főleg egyedül, ha nincs segítséged) nincs ember, aki "több köbméter" fát felvág...

2015. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!