Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel töltöd a gyereked...

Mivel töltöd a gyereked délutáni alvás idejét?

Figyelt kérdés

Mennyi időt jelent ez kb ?


köszi!


2014. nov. 10. 12:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvégzem a házimunkát és tanulok, ha marad időm pihenek (netezek, tévézek). Már csak egyszer alszik, kb. 2 órát.
2014. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Felesben házimunkával és pihenéssel.

Pont a "minden érdekel" és lomolós korszakát éli a baba, mindenbe belemászna amibe nem szabad, így olyankor szoktam wc-t pucolni, fürdőt takarítani, felmosni. Ha ezekkel nincs teendő, akkor olvasok, tv-t nézek, netezek.

2014. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Már csak 1x alszik,kb.olyan 1,5 órát.

Olyankor már csak pihizek,netezek,olvasok,vagy leheveredek a kanapéra és elmélázok.Szerencsére nagyon jól eljátszik egyedül,minden házimunkát meg tudok csinálni mellette,így mire eljön az alvás ideje,addigra mindennel végzek. :)

22 hónapos

2014. nov. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
2,5 éves a fiam csanába jár egyébként, de most beteg. Ilyenkor vasalok (azt mellette nem teszem) illetve netezek, tévézek. Általában 2,5-3 órát alszik délután.
2014. nov. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A nagy 3,5 éves. Ha itthon van, akkor alszik déltől 3-4-ig.

A kicsi 9 hós, egyszer alszik. Déltől kb. 2-3-ig.


Én mellettük simán tudom végezni a házimunkát. Elfoglalják magukat külön-külön és közösen is.

Néha még "be is segítenek" :)


Amikor alszanak, akkor én is pihenek.

2014. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Elrámolom a játékait, főzök magamnak egy jó teát, vagy kv-t, olyankor szoktam a mosogatógépet ki-be pakolni (nem szeretem, ha abban rámol), aztán általában eldőlök az ágyon és élvezem a csendet:)

Netezek, tv-zek vagy olvasok, közben kötök vagy horgolok.

Már nagyfiú, csak 1szer alszik, 2,5-3 órát.

2014. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Házimunkát akkor csinálom, ha ébren van.

Hülye leszek azt a 2 óra szabadságot ilyesmire pazarolni míg alszik.

Vagy tv-zek, netezek, vagy csak fekszem az ágyon, írok, eszek stb.

2014. nov. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
1-es vagyok. Én is el tudnám végezni a házimunkát a gyerek mellett, de jobban szeretem tartalmasan vele tölteni az időt.
2014. nov. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
1.5-2 órát alszik 19 hós kisfiam délután. Én ez idő alatt csak akkor házimunkázok ha valami nagyon fontos dolgom van. Minden neszre felébred így sok mindent nem tudok az alvása alatt csinálni. Netezek, eszek, tv-zek. Nekem ez a kikapcsolódás. De jó időben kiültem a teraszra, vagy kimentem napozni.
2014. nov. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Átlag 2 óra/nap, egyszer. Sokszor elveszi az időt a házimunka (sütök-főzök, vasalok, felmosok, pakolom a játékait, bármi, csak csendes munka legyen). Mellette pár dolgot tudok elvégezni, még nagyon nem tud/szeret egyedül eljátszani, így igényel. Néha jut ilyen luxusra is idő, mint net, tv, filmezés, egyéb csendes hobbi sajnos. :(

17 hós

2014. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!