Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interneten megismert személlye...

Interneten megismert személlyel az első valódi talalkozasotok milyen volt?

Figyelt kérdés

Tehát mennyi idő után találkoztatok, mit csináltatok, milyen élményként maradt meg bennetek?

Kort és nemet is írjatok légyszi :)



2017. máj. 14. 11:22
 1/7 anonim válasza:
84%

Mi kb. 1,5 hónap netes dumálás után találkoztunk, nagyon szuper volt, rögtön megtaláltuk a közös hangot. Először elmentünk egy borozóba, aztán meg sétálgattunk a városban. Nagyon pozitív élményként maradt meg mindkettőnkben, hisz azóta is együtt vagyunk.:)

19L

2017. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont itt ismertem meg, 3 hónapig beszélgettünk, majd találkoztunk, csak sétálgattunk pár óráig a városban, megismertük egymást személyesen is. Nekem jó emlékként maradt meg, bár végül nem tartottuk a kapcsolatot.

Akkor 16/F és 16/L

2017. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon sok embert ismertem meg az interneten, legalább százzal találkoztam személyesen is, ha most nem kizárólag a párkeresésről beszélünk, csupán találkozásról. Volt ilyen is, olyan is. Volt, akit a személyes találkozás után inkább elkerültem, és van, aki már 7 éve a legjobb barátnőm.

Ha párkeresésre gondolsz, akkor a barátommal úgy egy hónapi levelezés után találkoztunk először személyesen, egy cukrászdában, kávéztunk és beszélgettünk. Azóta is együtt vagyunk.

2017. máj. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 év után találkoztunk, lenyomtunk kb. 5-6 menetet, utána aludtunk, aztán reggel még egyet. Ja, és ettünk is valamit és ittunk 1-2 pohár Tokajit. Nagyon fárasztó volt, de alapvetően jó élmény volt.


42F/40 körüli nő

2017. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Másfél hónap után találkoztunk,kimentem érte a vasútállomásra,de a következő vonattal mehetett is vissza,ugyanis a szemöldöke is csupa korpa volt,ezért kiadtam az útját.
2017. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%

Én párommal 2 éve ismerkedtem meg interneten. Aznap hajnali egyig kameráztunk Skype-on, és másnap délután már találkoztunk is. Pont olyan volt élőben, mint online, mintha mindig is ismertem volna, csodálatos...


19/L

2017. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Több barátomat is interneten ismertem meg. Általában azzal a tipikus, ideges-kínos mosollyal az arcomon üdvözöltem őket, mert nagyon örültem, hogy végre találkozunk. Jól éreztük magunkat együtt, tudtunk beszélgetni élőben is, és érdekes dolgokat csináltunk együtt.
2017. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!