Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem járok szórakozóhelyekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem járok szórakozóhelyekre, akkor nulla az esélyem rá, hogy megtaláljam a szerelmet?!

Figyelt kérdés
Manapság sajnos ezt vettem észre, hogy így zajlanak a dolgok.. Én viszont nem hajtok az ilyenekre, sokkal inkább az érdekelne, hol vannak azok a komoly, intelligens, humoros fiúk.
2012. dec. 29. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bárhol. Én pl itt ülök egész nap, nem járok sehova :D Buliban nem fogod megtalálni a nagy Ő-t. Ez csak szerencse kérdése, bármikor megtalálhatod.
2012. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csak diszkóban lehet ismerkedni. Mondjuk kávézóban, könyvtárban stb stb
2012. dec. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem nulla, de ha nincsen hobbid, nem sportolsz és csak egész nap a szobádban ülsz, akkor tényleg nulla.
2012. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát vannak ötleteim de leírhattad volna hány éves vagy mert ha még tizenéves akk suliban simán...ha már olyan otthonulös féle akk neten szoktak még esetleg bár én ezt elönytelennek tartom -még nem probáltam csak ez olyan elvi kérdés szval nem is fogom-na kicsit eltértem a tárgytol de lényeg a lényeg HÁNY ÉVES VAGY?:) még ha ilyet nem is illik kérdezni egy nőtől X)
2012. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, -de szerintem- a koromhoz képest érettebb. Az igaz, hogy az iskola miatt nincs sok időm másra, de nekem most a tanulás az első, mert olyan szakra akarok tovább tanulni, ami érdekel, és hát a BME-re nem lehet csak úgy bejutni ugyebár. Szoktam sétálni, meg persze vásárolok elég sokat, főleg a turikban, valamint úszok, futok, fotózok.
2012. dec. 29. 22:15
 6/13 anonim ***** válasza:

én sosem jártam szórakozóhelyekre, mégis egy éve kapcsolatban élek, szóval szerencsére nem lehetetlen a dolog! (bár az én esetemben a véletlen és a "sors keze" nagyon kellett..) Diszkóban, meg ilyen helyeken nem is érdemes komoly kapcsolatot keresni! Régen még lehetett, édesanyám és édesapám ott ismerték meg egymást, bár az akkori időben ez a hely nem volt ennyire veszélyes.


18/L

2012. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

szórakozóhelyen szerintem kb. esélytelen párt találni...legalábbis nekem rossz tapasztalataim vannak...hozzám még buliban senki nem jött oda komoly szándékokkal

viszont mondjuk diákmeló alkalmával rengeteg jófej embert megismertem :) ha tudnál suli mellett diákmelót vállalni sztem tök jó lenne (pénzt is keresnél és ismerkednél is)

2012. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen sok mindent lehet találni,de szerintem a szerelem pont nem azok közé tartozik.:D
2012. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ja hogy 16 hát az iskolában nem kell tanulni:) csak odafigyelni...tanulni otthon kell szunetekben sételj a folyoson barátnő(I)ddel aztán meglátod ki tetszik...vagy kinek teccel..szemezel vele aztán vagy elhiv valahova vagy irsz még 1 topicot ide hogy mért nem hivott el...de akk neked kell lpned valamit ha kell na de ez még a jövö zenéje...:)sok sikert..
2012. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Egyszerű a történet elmész kozmtikushoz megcsináltatod a szemöldökeidet,a a hajadat veszel jó ruhákat a K&M-be vagy a new yorkerbe és rendesen viselkedsz ,nem nyomulsz udvaris leszel,azért néha egy egy buliba menj el, aki meg megáll az első alkalommal, mármint lefekszik veled azt meg ne gondolt barátnőnek ezt jól jegyezd meg.
2012. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!