Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy közeli barátotok a chat beszélgetés közepén eltűnik? ( kérdésre nem válaszol kb. egy hónapja)

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem szeretne válaszolni.
2017. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú de baxottul közeli barát lehet ha egy hónap után jut eszedbe utánnajárni ,ráadásul azt is itt a gyiken.De nyugi nem vesztesz sokat feltétlen,mert lehet rendőröket hívna rád ha meglátogatnád.
2017. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen a kérdés. Lehet, megsértetted.


Ill. simán lehet, hogy gyorsan el kellett mennie sürgős dolog miatt, aztán elfeledkezett a beszélgetésről. Azóta hívtad, írtál neki?


Megint más:

Máshonnan tudsz értesülni róla, hogy él-e még?


Nekem ezek jutnának eszembe:

- vmi történt vele, nyomozás (nálunk pl. volt egyetemen egy csaj, aki 2. félévben átment egy lelki krízisen, és lement vidékre fél évre, amíg összeszedte magát, és senkinek nem szólt... mondjuk nem túl jól intézte el, de amilyen lelkiállapotban lehetett, lehet, nem az volt az első gondolata, hogy ezt most megosztom mindenkivel... na nála pl. előfordulhatott volna ilyen)

- megsértődött

- tapló, aki nem is igazi barát

- feledékeny


De nyilván ez függ sok mindentől... személyiség, kapcsolatotok, mi volt az utolsó chatbeszélgetésben

2017. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszodat! Igazából találkozni akart és megkérdeztem hogy az xy nap jó lenne e neki , és ez volt a vége szóval tulajdonképpen ebben nem lehetett semmi sértő azért is nem igazán értem...
2017. máj. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!