Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Annak mi az értelme, ha a...

Annak mi az értelme, ha a cseten jól elbeszélgetsz valakivel és hosszas beszélgetés után kilépsz?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy amikor már valamelyik fél távozna, akkor a beszélgetőpartnerem általában nem akarja folytatni a beszélgetést máskor, pedig nagyon jól elbeszélgettünk, és részéről is pozitív a visszajelzés.

Akkor mi az értelme ennek az egész csetelésnek, ha az esetek többségében előre borítékolják, hogy nem akarnak a továbbiakban beszélgetni?


21/F



2015. aug. 4. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Álmos?
2015. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%

Erre én is szeretnék választ kapni.


Ha egyszeri eset, hogy eltűnik. Lehet hirtelen dolga akadt:


pl. hívta valaki (rokon, barát ...)

hasmenés

egyéb sürgős dolog



Én sem értem miért van ez. Legalább jelezhetne, hogy bocs most nem érek rá.


Gondolom nőnemű az illető?


Próbálj élőben találkozni vele.

Ha egyszer lemondja, akkor még ne aggódj. Próbálj másik időpontot kérni. A folyamatosan kihátrál, akkor vannak a bajok.


Gerinctelen dolog, én is hasonló cipőben vagyok.

2015. aug. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
70%
Átlagos női mentalitás sajnos. Unatkozik szórakoztatja magát általad, de ennyi. Azt nem fogják fel szerintem az esetek túlnyomó többségében, hogy ez mennyire rosszul esik a férfiaknak. Mindegy, ez van.
2015. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy ember mondanivalója véges.Van amikor jobb kedvűek és kommunikatívak vagyunk és van amikor befordultak(mert mondjuk történt vele valami)és nincs is kedvünk beszélgetni.Illetve dolga is lehet.
2015. aug. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én meg a kérdést nem értem többszörösen sem:


- ha kilép, mert dolga van, miért lenne előre borítékolt, hogy többször nem beszéltek?

- meddig maradjon, ha már addig is hosszasan, sokáig beszélgettetek? A másik félnek nem kell aludnia, dolgoznia, takarítania, ennie, fürödnie, tanulnia, stb.?


Szerintem teljesen logikus, hogy 1-2 óra után egyszercsak dolga akad az embernek és lelép. Ezen mi a meglepő?

2015. aug. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem akarok senkit megbántani, de azért az itteni válaszokból is kiderül, hogy a legtöbb ember mennyire naiv, tudatlan, vagy esetleg mennyire nem akar tudomást venni a valóságról.


a legtöbb ember bunkó, önző, egyszerű - főleg Magyarországon. cseten meg ezek az emberek azért viselkednek paraszt módon, mert megtehetik, nincs következménye.

2015. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a 3/6-ost meg hiába pontozgatjátok le , az igazat írta. a magyar nők többsége ilyen. 90%-uk eleve nem is válaszol, akkora hercegnőnek érzi magát, aki pedig igen, annak sincs semmi hobbija, érdeklődése, és két szavas válaszokon kívül semmire nem képes. persze amíg fiatalok:) 30 felett már szép lassan kiegyenlítődnek a dolgok, aztán meg is fordulnak, csak ezt a sok fiatal liba nem érti..de ez egy másik történet már.


amúgy meg ha elfogadsz egy jó tanácsot, kérdező, a magyar cseteket felejtsd el. teljesen kihaltak már, és tényleg a legalja jár oda: helyesen írni nem tudó emberek, akik újságírónak hazudják magukat, beteges kötekedők, frusztrált munkanélküliek. 99% teljesen alkalmatlan a beszélgetésre, csak azt lesi, mibe köthet bele.

2015. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3as vagyok.

Nagyon jól tudom,hogy milyenek az emberek.Igen,én is átéltem már át hogy egyszer csak mindenféle ok,vagy szó nélkül felszivodott valaki.Viszont ismerem azt az oldalt is,hogy volt hogy valakivel 2 órán keresztül beszélgettem és ha elakartam köszöni vagy kimentem wc-re és 10 perccel később írtam vissza teljesen lehordott vagy megsértődött.És igen,általában több mondatban szoktam válaszolni,vagy konkrét élménybeszámoló szövegeket írni,de nem történik minden nap vele valami extra érdekes dolog,arról nem beszélve,hogy a személyes beszélgetést sokkal értelmesebbnek tartom.Amikor már ott tartunk,hogy leírjuk mit ettünk csak azért,hogy írjunk valamit,én is elszoktam köszönni.

2015. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat #4es vagyok nem #3as,elnéztem.
2015. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szia, nekem pont fordítva van. én vagyok a lány, és egy fiúval chatelek, de mindig lelép, pedig tök jól elbeszélgetünk..
2015. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!