Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Délelőttös műszak után mit...

Délelőttös műszak után mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Mikor értek haza, és utána mit szoktatok csinálni ?

Főzés, családdal való beszélgetés, séta, stb...

És mikor tértek nyugovóra ?



2017. máj. 14. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Kb kettőre érek haza, megfürdök, eszek alszok és megyek éjszakásba.
2017. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az kemény....

De éjjeles után azért van 1 szabadnapod remélem ?!

2017. máj. 14. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Vásárlás, főzés, utána a gyerekekkel való foglalkozás, játék velük. Vacsora, fürdés, sok mese, majd mosogatás, konyha rendbetétele. Beszélgetés a férjemmel, 1-1 film néha, de inkább olvasás vagy rejtvény, üzenetek megválaszolása, stb.

Alvás 10-11 körül.

2017. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Fürdök, eszek aztán 9-10ig nyomom a telót. Általában animéket nézek meg dumálok a haverokkal. Reggel 5kor meg kelek. Repeat.
2017. máj. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem volt egy rossz időszakom, hála Istennek ennek már vége, de akkor így nyomtam :

Délután 4 körül hazaértem, másfél óra utazás után aztán zuhany, másnapi reggeli készítése, ebéd vagy vacsora kb. 5-6 körül aztán nekiálltam sörözni kb. este 10-ig ... Aztán hajnali 3:40-kor kelés és ugyanez mindennap ...

Akkoriban nagyon meg is zuhantam de mondom mára már "normálisabb" életet élek, de ez hogy délután 4-kor érek haza ez még mindig kikészít ..

2017. júl. 2. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Nekem volt időszakom, hogy éjfélkor végeztem (16-24-ig)

Munka után nem voltam fáradt es szorakozohelyeken kivul minden zárva volt. A más muszakos kollegaim aludtak igy céltalanul csavarogtam.ismerkedtem volna de mindenki csak fel akart szedni mint egy senkit. Kb hajnal 4-5 körül elbirtam aludni kb 13 körül keltem, kis vásárlás, evés, ügyintézés pl lakcimbejelentes, másik melo keresés és go dolgozni.

Kezdtem beleőrülni.



Másik helyen reggel 6-ig voltam szorakozihelyen es voltak barátok, szerelem, egész nap topartoztunk, autoztunk, deszkáztunk, éjszaka buli. Az jo volt

2017. aug. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!