Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktatok menni egyedül ruhát...

Szoktatok menni egyedül ruhát venni?

Figyelt kérdés
Lányok
2017. máj. 14. 22:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül megyek. Nagyon zavar, ha valaki megpróbál beleszolni, hogy mit vegyek.
2017. máj. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Önálló ember vagyok tudok egyedül dönteni, szerencsére nem is unom a saját társaságom.
2017. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szinte csak egyedül megyek. Úgyis magam döntöm el, mit veszek, felesleges oda még valaki, aki csak hátráltatna.
2017. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Én fiú vagyok és megyek egyedül is nem kell dísz kíséret. Nem is tudtam, hogy a lányoknak külön Stylist kell. 😏
2017. máj. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én dísz kiséretet csak nézelődéshez szoktam vinni. Ha céltudatosan akarok vásárolni akkor egyedül megyek, nekem így egyszerűbb.
2017. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csak egyedül veszek.
2017. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Eladóként én azt tapasztalom,hogy aki konkrétan venni akar valamit az egyedül jön,max a palijával,mert azok úgyis csak bólogatnak,vagy nekem mindegy-ezenek,vagy hagyjál már-oznak.

Ha már ketten jönnek nők,akkor az esetek 80%ban az egyik lebeszéli a másikat,úgyhogy ha látom a szitut,hogy nah ketten jönnek,a "segéd" arcán kritikus kifejezés,akkor fel sem állok,mert a segéd ilyenkor egy dolgot tud,sugárban hányni,lebeszélni,vagy más boltot javasolni pofátlanul.

2017. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Holnap is egyedül megyek cipőt venni 😇
2017. máj. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam. Jobban is szeretek egyedül vásárolni, mert míg a barátnőim és anyukám képesek egy boltban eltölteni fél-egy órát is simán, szép komótosan megnéznek mindent, addig én inkább 5 perc alatt bejárok egy-egy boltot, és a végén visszamegyek azokra a helyekre, ahol valami nagyon megtetszett. Szóval nagyon unatkozom mellettük általában. :D
2017. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9: Én is pont!:)))
2017. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!