Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Utazgatni (egyedül) szabadidőb...

Utazgatni (egyedül) szabadidőben pénzkidobás vagy értelmes időtöltés?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élményeket semmi nem pótolhatja és senki nem veheti el ;)
2017. ápr. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat utazok egyedül. :) kamionos vagyok, és próbálom kihozni a helyzetből a legtöbbet.... hogy sokat tudjak kirándulni :)
2017. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek külföldre egyedül menni, értelmes időtöltésnek tartom, főleg hogy nem kell senkire várni, nem kell senkitől függeni, a magam ura vagyok.
2017. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mondjuk képtelen lennék egyedül utazni. Szeretem a magányt, de nem egy utazás során. Legalább egy közeli barát vagy családtag szükséges ahhoz, hogy tényleg jól érezzem magam. De nem tartom fölösleges pénzkidobásnak azt, ha valaki egyedül utazgat.
2017. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem néha néha ha egyedül elmész akkor az még jó is lehet, főleg hogy nem kell alkalmazkodni senkihez meg ilyenek, de hosszútávon tényleg unalmas :/ De ha mondjuk utazási irodával mész akkor csatlakozz be hozzájuk és ismerkedj. máris bővült a köröd :)
2017. ápr. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Szánalmas emberek... bocsánat, hogy olyat mertem mondani, hogy nem szívesen utazok egyedül...
2017. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, mindenkinek van hobbija, vagy amit szeret csinálni. Ha szeretsz egyedül utazgatni, akkor csináld, érezd jól magad, ne mások mondják meg, hogy ez pénzkidobás-e. Amit az ember szeret, amitől jól érzi magát, arra költ. Utazz, szerezz élményeket!


Vegyél példát a 6-os válaszolóról. Az ő hobbija az, hogy egy bunkó tahó, és úgy viselkedik, mint egy sértett óvodás. Tartja is magát ehhez, és nem érdekli, hogy kinek mi a véleménye.

2017. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!