Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG, MIT TEGYEK? El...

SEGÍTSÉG, MIT TEGYEK? El szeretnék hívni valahova egy fiút, de az a helyzet hogy nem ismerem, ő se engem. Azt se tudom hogy van-e barátnője.

Figyelt kérdés

2017. máj. 15. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el. A semmiről indulsz, onnan nem lehet lejjebb kerülni. Ha visszautasít, akkor se vesztettél semmit :D
2017. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyel? Hivd el valahova es ne panikolj. Legrosszabb ami tortenhet, hogy nemet mond, te meg tovabbiteralsz a fiu-listadon. Az elet egyszeru.
2017. máj. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De hogyan? Amúgy mindketten 16 évesek vagyunk
2017. máj. 15. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát beszélgess vele, tudd meg, hogy szeret e sétálni, kávézni, vagy valami, és mond neki, hogy mi lenne, ha együtt mennétek... Egyszerű
2017. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A srác eléggé hangos, és egy picit bunkó. Mégis tetszik külsőre, és még vicces is. Valaki azt mondja, hogy van barátnője, valaki meg azt hogy nem. Be jeloltem facebookon, de nem jelölt vissza. Mit tegyek?
2017. máj. 15. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Attol h nem jelolt vissza meg irhatsz neki uzenetet.
2017. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Menj oda és kérdezd meg, hogy van-e barátnője.
2017. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!