Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba de van egy barátnője és bonyolult a helyzet is mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam aki mellet 3 éve ülök kedves azt mondta én vagyok a legkedvesebb lány az osztályban közeli barátom csak van barátnője,szeretem azt mondják összeillünk akivel jár azzal tényleg nem de kedvea velem meg minden de akkor sem tudom mit tegyek szerintetek mit csináljak?

2015. nov. 18. 19:35
 1/3 anonim válasza:
Az a legjobb ha kivárod, hogy mi lesz a csajjal, és utána lépsz. Ha sikerül lenyűgöznöd az osztálytársad és dobja a csajt, mindenki azt fogja mondani hogy a te hibád. Szóval várj és ha dobja akkor lépjél és mond el neki.
2015. nov. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi igazad van csak akkor mit tegyek ha szakitanak mert úgylátszik fognak mert a csaj egy nagy drámakirálynő.
2015. nov. 19. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője, akkor hagyd! Attól, hogy jól elvagytok meg kedves veled még nem biztos, hogy bejössz neki. Akkor téged választott volna, nem azt a lányt akivel jár. Attól, hogy szerinte te vagy a legkedvesebb lány az osztályban még tekinthet szimplán csak barátnak. Miből gondolod, hogy nem illik össze azzal a lánnyal? Mivel vele együtt vannak valószínűleg őt szereti valamiért és téged egy nagyon jó barátnak tekint. Vagy küldött valami olyan egyértelműbb jelet feléd, ami alapján te is bejössz neki? Mármint arra gondolok, hogy ölelgetett, vagy megpróbált megpuszilni, vagy ilyenek? Mert akkor lehet, hogy más a helyzet, de akkor is azt mondom, hogy ha barátnője van, hagyd, mert oka van, hogy őt választotta nem téged.
2015. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!