Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon jó fiú barátom....

Van egy nagyon jó fiú barátom. Neki a barátnője az én osztálytársam. A lánnyal is jóba vagyok de közel se olyan jó barátom mint a fiú. A helyzet az, hogy kiderült, hogy a lány megcsalta a barátját. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem..El kéne mondani a fiúnak? Egy barátnak ez kötelessége? Vagy hagyjam a boldog tudatlanságban? Joga lenne tudni..Rossz nézni ahogy mindent megtesz a lányért de én közbe tudom az igazat..A legjobb fiú barátommal játszanak..De viszont azt se akarom ,hogy a végén én legyek a szemét és esetleg nem nekem hinne hanem a barátnőjének aki természetesen letagadná..Elég nehéz helyzet..Jobbnak látjátok ha inkább kimaradok az egészből?

2015. ápr. 12. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanék semmit,mert még a végén te leszel a bűnbak,főleg ha még bizonyítani se lehet.
2015. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ettől tartok..csak elég nehéz ezt így végig nézni.
2015. ápr. 12. 11:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Állj oda a csajjal a barátod elé és próbálj célozgatni a dolgokra, ha kell hozd fel a gyereket is akivel csalja. Csak szépen finoman okosan, hogy a csaj zavarba jöjjön, de konkrét dolgokat ne hozz fel. Bár sajnos, néhány ilyen fajta lánynak vagy hogyan is hívjam őket, túl vastag a bőr a képén és lehet simán szemrebbenés nélkül letagadná, ha a barátod rájönne mire is akarsz kilyukadni.
2015. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Én rohadtul haragudnék a barátomra, ha nem mondaná meg, hogy a barátnőm megcsal.
2015. ápr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak félek,hogy nem hinne nekem.Nagyon szereti a lányt és tudom,hogy olyan a lány,hogy szemrebbenés nélkül letagadná..és akkor természetes én leszek a szemét..De ha esetleg valahogy kiderül és az is,hogy én tudtam az se lenne egy szép helyzet.
2015. ápr. 12. 12:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy honnan vagy te biztos benne, hogy megcsalta?


Mondd neki azt, hogy nem akarod őket széttúrni meg semmi hasonló, de barátként kötelességednek érzed, hogy ezt elmondd.

2015. ápr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Onnan,hogy az egyik barátnőmnek elmondta,mert ők jóba vannak..A barátnőm meg elmesélte..És a fiú haverjaitól és hallottam akivel megcsalta.
2015. ápr. 12. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy dolgot biztosan nem tudna letagadni, ha mondjuk lenne egy fénykép amikor a másikkal van:)
2015. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon erős késztetést éreznék rá, elmondanám a lánynak, hogy tudok a dologról, biztosítanám, hogy tőlem nem fogja megtudni a fiú. Ez már egy bizalmas hozzáállás, és eleve tisztázod a szándékodat, hogy téged ne tekintsen potenciális veszélyforrásnak - szemben a barátnőjével, akitől te megtudtad (valószínűleg lesz sejtése, kitől juthatott el hozzád, bemártanod senkit sem érdemes). Kapásból érheti egy csalódás a lányt, és akkor szembesülhet azzal, hogy ő is csalódást okoz valakinek (ha van annyi lelkiismerete). Persze erre neki kell rájönnie, én csak megpróbálnám finoman felhívni a figyelmét, hogy ez az állapot nem tartható sokáig.

A fiúnak azért nem érdemes szólni, mert most istennőnek látja a lányt, abból tényleg csak úgy jöhetsz ki, hogy valaki majd spiclinek tart.

2015. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!