Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apu miért iszik állandóan?...

Apu miért iszik állandóan? Semmi oka rá szeretjük őt nagyon. Tök részeg minden este

Figyelt kérdés
alkohol,alkoholizmus,ital,rohadt piás dög

2017. máj. 15. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"szeretjük őt nagyon"

"rohadt piás dög"


XDDDDDDDD

2017. máj. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valami lelki fájdalma van, hordoz magában valamit, amit nem tud (vagy akar - mer) elmondani senkinek, esetleg aktuálisan nagy problémái vannak, melytől "így próbál megszabadulni". :-(

Történt vele valami a múltban, amit nem tud feldolgozni... Nagyon sok oka lehet...

Van amikor valaki különösebb ok nélkül kezd el inni és rászokik annyira, hogy minden nap iszik, de ez (szerintem) a kisebb hányaduk azoknak, akik nap mint nap isznak.

2017. máj. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert ő viszont nem annyira szeret titeket.
2017. máj. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs életcélja, és így a függőségben ragad.


Valamit kéne csinálnia... pl elválnia, ha nem bír anyuddal meglenni.

2017. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én így fogok élni majd felnőttként: ha bajom van és iszok arra a pár órára lehet hogy jó de másnap hatványozottabban sz@rnak fogom az adott problémát látni, tehát nem éri meg.Én ha inni fogok akkor azért mert jó kedvem van.....és nem fogom tönkre vágni a családi életemet azzal hogy támolyogva izzadtan, büdös lehelettel ordibálok az otthonomban. Nn szerintem nem lesz olyan kifogás ami miatt részegen dajdajozzak a gyerekeim előtt.Azt érzem hogy apukámat meg fogom gyűlölni. Anyu is csak sírdogál szinte minden este amikor elalszik végre apu. Nem létezhet olyan megoldhatatlan probléma amit piálással kell vagy leget megoldani. Nagyon szeretem és a szívem szakad meg hogy Júdás módjára itt panaszkodok. De nincs aki segítsen.

15/L

2017. máj. 16. 00:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Anyukám bomba nő, tánctanár amúgy. Én jól tanulok, Öcsém most elsős vele sincs baj semmi de semmi. Szerintem jók az anyagi körülményeink apu rengeteget dolgozik értünk. Nem találok kifogást a piálására. Szerencsére nem "hülye" részeg nem bánt minket, csak ocsmány érzés amikor így ölelget, szeretget. És meg akarja mutatni hogy mennyire szeret...ölelget a büdös piás leheletével.bezárkóznék a szobámba legszívesebben de féltem a kis Öcsikémet. Ő még nagyon nem tudja h mi van
2017. máj. 16. 00:48
 7/8 anonim válasza:
72%
Szia! Nem tudom hány éves vagy de jó hogy írtál erről a dologról! Nem vagyok pszichiáter de meg kell mondanom saját magunkba hordozzuk genetikailag a szülői szerepeket. Az elfojtott dolgok sokszor itt kijönnek! Mindegy nyújthstnám és beszélgethetnénk arról hogy ki mit de igazán te a megoldásra vagy kíváncsi. Az nem egyszerű. Először is.. ha édesanyádat nem tudod felemelni olyan szintre hogy ezen segítsen (beszélgetés apukáddal sok sok anyukád részéről..) akkor rád marad a feladat. Ez elég nehéz de te mind gyermek tudod miért szereted a szüleidet. Neki aki most nehéz helyzetben van mert talán úgy érzi meg sem érdemel titeket kell egy kis bíztatás. Te tudod hogy szereted ő is ha részegen megy hozzád hogy mennyire szeret(erre szokták mondani a részeg ember nem hazudik) de a te feladatod lesz reggel szembesíteni vele hogy "én is szeretlek apu de azt nem hogy tegnap ilyen voltál!" Hidd el az alkeszokban nem gyenge szégyenérzet van ! És ami a legfőbb addj neki egy kis célt! Vedd rá hogy sétáljatok, vagy fussatok vagy együtt menjetek a boltba vagy bármi amivel el tudod terelni a figyelmét! Anyukádnak is javasolom ezt és ne sírjon minden jó lesz csak cselekedni kell! Remélem tudtam segíteni.
2017. máj. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es igen tudtál segíteni!!! Köszi a válaszod. Majd én talpra állítom...nagyon keményen megmondtam neki a véleményem. Két napja józan. Tudom hogy a "szerelme" vagyok és ezzel vissza is fogok élni. Megmondtam azt is h elveszít ha nem változtat.
2017. máj. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!