Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom részegen állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom részegen állandóan odabújik hozzám, ölelget és rengetegszer elmondja hogy nagyon szeret. Ez nekem nagyon jól esik de szomorú leszek miután tudom hogy részeg volt amikor így viselkedett. Lehetséges hogy ezt komolyan gondolná józanon is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, a részeg ember őszinte ember alapon...
2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják hogy a részeg ember mond még csak igazán igazat!
2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"anyásra" itta magát :D
2014. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:

talán igen

talán nem

talán csak azért csinálja ezt olyankor h elnézd neki h részeg

2014. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én dettó ilyen vagyok! Én is benyomtam mint a gerely és még énekeltem is neki... én komolyan is gondoltam és akkor ki jött belőlem, hogy szerelmet valljak. Józanul ritkábban tettem és nem annyira. Nincs a pasiddal semmi baj! Szeretgesd vissza :)
2014. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs, sose voltam még részeg

de szerintem azért amikor épp nem az, kérdezz rá hogy komolyan gondolta-e a tegnapit :D

2014. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Józanul tart tőle hogy papucsnak néznéd, és kicsapnád:)
2014. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!