Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan részeg az apám,...

Állandóan részeg az apám, anyu kivan idegileg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar nem eloszor jott szoba a válás,évek ota allandoan veszekednek,amihez mar hozzászoktam ezidő alatt.Apam folyton reszeg,igy jon haza este munkából,ha itthon van,mindig talál valahol piat.Anyanak mar tele a hócipője,bár o alapbol nem egy türelmes ember,hirtelen haragu.Meg sose emelt apu anyura kezet.azert szokott idegesiteni,mert ha reszeg,mindig vagy anyu múltjával jon,vagy a noveremevel aki meg otthagyta a sulit.Szo sincs arrol,hogy nem szeretem,mert nagyon is szeretem,raadasul szinte mindent megkapok,karacsonyra is nagyon draga ajandekot kaptam.Sokkal jobban szeretek vele lenni,ha nem ivott,mert ha mar csak egy kicsit is iszik,rajta meglátszik.Allandoan veszekednek anyuval,fajult mar el durvábban is,aznap este elmentem otthonról.anyu mar el akar tole válni,de apu nem megy el tőlünk,de nem azert mert annyira szereti anyut,mert annyira mar nem is szeretik egymast,csak ugy megvannak egymas mellett.En nem igazan akarom,hogy elváljanak,bar teny,hogy kicsit könnyebbek lennenek a hétköznapok.de en nagyon szeretem mindkettőjüket...

Mit tegyek?Nagyon aggódok emiatt.😣



2017. febr. 1. 20:37
 1/8 anonim válasza:
88%

Te nem nagyon tudsz semmit se tenni..

Az en szuleim is elvaltak apam pialasa miatt...

Nem tudsz mit tenni igazabol..

2017. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Te semmit se tudsz tenni ez az ő kettőjük vitája sajnos te csak egy szenvedő alany vagy. Annyit tudsz esetleg hogy alaposan elbeszélgetsz apuddal hogy téged ez mennyire tönkre tesz lelkileg. Ha nem érti meg és ezek után is folytatja valóban jobb lenne ha elválnának a szüleid. Neked is és nekik is jobb lenne hidd el.
2017. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Tenni te semmit nem tudsz. Aputokkal közösen elbeszélgetni néhányszor józan pillanataiban, bár gondolom ez már meg volt.

Egyébként segítségre van szüksége, jobb ha ezt minél hamarabb beláttassátok vele. De ha anyukád érdekeit nézed, lehet jobb lesz nekik a válás, amennyiben apud nem tud/próbál akár segítséggel a helyes útra lépni.

2017. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon Koszonom az eddigi válaszokat.

A helyzet az,hogy mar nem eloszor próbálta ki apu a gyógyszert,de valamikor arra is iszik,olyankor mar olyan,mintha betepett volna,vagy ilyesmi.En is ugy erzem,hogy talan jobb lenne,de biztos fájna.Most peldaul azon vesztek ossze,hogy en mondtam anyunak,hogy deleriumos volt delutan (?) mikozben en csak annyit mondtam anyunak amikor megkérdezte hogy "be van b...va mi?..,annyit mondtam,hogy igen latszik rajta.

14/L

2017. febr. 1. 21:08
 5/8 A kérdező kommentje:
Es most az elobb engem cseszegetett,hogy "elértem amit akartam",meg hogy miattam van,en keverem a szart,es hogy mindent elvisz,amit tole kaptam (laptop,edzogep stb.) ugyhogy sajnos ez van,nem eloszor próbálkozunk.
2017. febr. 1. 21:09
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Te semmit nem tudsz tenni e helyzetben.

Nem tudom hogyan-miként lehet, de próbáld meg figyelmenkívül hagyni amiket mond, ne éld bele magad.

Ha neten olvasol az alkoholista játszmákról, sokmindenre rá fogsz jönni.

Te semmit nem tehetsz.

2017. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Semmit se tudsz tenni? Dehogynem.

Szépen odaállsz az alkesz phazskalap apád elé és elmondod a véleményed. Nem szépen, ordítva és mindent kiadva ahogy kell. Pont az a baj az alkesszal, hogy mindenki csak falaz neki és mismásol. Na neked nem szabad.

Apa, egy alkesz mocsadék vagy aki elrontotta az egész életem és a családunkat hazavágta. Egy igazi apa nem csinálna ilyet és nem bántana minket minden egyes nap, ahogy te teszed. Példát mutat és szeretetben nevel, nem iszik és undorítóan viselkedik. Amit te itt felmutattál az a nagy semmi. Ha ez a maximum amire képes vagy, menj el innen és ne lássunk többet mert a férfiak szégyene vagy.

Kb ez a minimum amit mondanék.

2017. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Látod, ezért nem szabad alkoholistának lenni. Mond meg apádnak, hogy ne igyon, mert nem szereted részegnek látni.
2017. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!