Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen fiúk...

Lányok! Nektek milyen fiúk jönnek be külsőleg belsőleg? Főleg lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
A lányoknak igenis a belső számít!!! Az, hogy mi van a gatyád vagy a pénztárcád belsejében....
2017. máj. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Külsőre:

-ha a testalkata normál határokon belül van, akkor mindegy, hogy izmos, sovány vagy pocakos - persze az a legjobb, ha egészségesen izmos, felesleg nélkül, de nem kizáró ok, ha nem

-magasságra az az optimális, ha olyan fél-1 fejjel magasabb, mint én

-LEGYEN JÓKÉPŰ. Ha nem az, a többi testi adottsága tök mindegy eleve. Lehetőleg viseljen borostát vagy ápolt, rövid szakállt, és férfias frizurát - ami sok féle fazonú lehet felőlem, csak ne igényeljen napi másfél percnél és egy fésűnél meg esetleg egy kis waxnál többet az előállítása :)

-legyen ápolt, de férfiasan ápolt, adjon az öltözködésére, de szintén férfias lazasággal. Legyen állandó stílusa, ne majmolja a divatot.


Belsőleg:

-legyen megbízható, becsületes, őszinte

-legyen férfias egója, de ne legyen egoista bunkó

-legyen bátor, tökös, de ne vakmerő, meggondolatlan

-legyen udvarias, de ne legyen finomkodó, és tudjon kiállni magáért, ha kell

-legyen intelligens, lehetőleg higgyen Istenben, szeressen sportolni, kirándulni

-ne legyenek káros szenvedélyei, éljen egészségesen

-az elején hordjon a tenyerén, éreztesse, hogy szeret, az ilyen srácok olyan cukik tudnak lenni :D

2017. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg:


185 cm minimum vagy több

Ehhez a magassághoz kb 85-100 kg

Barna/fekete haj, barna/fekete szem

Jó ruházat: nem ez a mai pávás, nem stílustan madárijesztő hacuka, nem igénytelen, hanem férfiasan igényes


Belsőleg:

Beszéljen rengeteget, legyen vicces, legyen intelligens, szeresse a gyerekeket/állatokat


A férjemre mind igaz :)

Ennél több nem kell .

2017. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Belső: kedves, megértő, őszinte, védelmező, hangos de ugyanakkor csendes, gondoskodó, ne vigyen bele a rosszba, mindig mellettem álljon, ne csak külsőre menjen. Legyen érett gondolkodású, ne csak a videójátékokról tudjon beszélni, komoly témákról is. Humorérzék elengedhetetlen:) Aki nem tud nevetni, szóba sem jöhet.


Külső: nem annyira érdekes, de ápolt legyen. Ne legyen zsíros a haja, tiszták legyenek a körmei, fehér fogak. Hajszín szinte mindegy, de a fekete jön be leginkább vagy sötétbarna zöld szemmel párosítva. De ez a legkevesebb. Ne legyen 40 kiló vasággyal együtt. Az illata is nagyon sokat számít. Remélem segítettem.


15/L

2017. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

#1, a felszínes kis k*rváknak bizonyára ez számít, normális nőknek nem

persze, ha férfiként olyat választasz, meg is érdemled


Amúgy a más válaszolók privátban való anyázásából ítélve normális nőknek úgyse kellenél

2017. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem azt írta hogy "örömlány" csak csúnyábban fogalmazva, mert én házas vagyok ő meg egész életében magának fogja verni :D
2017. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán föláll már neki. Viselkedéséből ítélve jó lenne azt hinni, hogy nem több egy csúnya szájú 4 éves dackorszakosnál... :D
2017. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Külső

- szem, hajszín szinte tökmindegy, nem ez alapján választok

- legyen helyes, de persze mindenkinek más a helyes, valakinek ez jön be, valakinek az

-legyen ápolt, adjon magára, legyen igényes

- magas, legalábbis nálam magasabb

- normál testalkatú, úgy értem nem kövér, nem elhízott, hanem sportosabb, de ezt nem úgy értem, hogy agyon kell gyúrnia magát. Ha valaki már túlságosan izmos és hatalmas karjai vannak, az nem jön be.

- ne legyen kopasz, sem túl hosszú hajú, és ne legyen raszta

- a szakáll nem jön be, borosta nem zavar, az szerintem férfias

- a tetkókat sem szeretem

- férfias


Belső

-megbízható

- kedves

- udvarias

- jól tud bánni a nőkkel

- őszinte

- humoros, de ha kell, lehessen vele komolyan beszélni

- hallgasson meg, ha nekem arra van szükségem

- empatikus

- ne legyen előítéletes

- ne beszéljen nagyon rondán. Nem zavar, ha valaki néha káromkodik vagy kiejt egy-két csúnya szót, de az már nem tetszik, ha ha kell, ha nem, minden második szava az.

- Foglalkozzon velem.

- segítőkész

- normális

- Ne azt nézze egy lányon, hogy mekkora a melle meg a feneke meg hány kg vakolat van rajta, hanem vegye észre, ha valaki különleges, szép,nőies és aranyos.

- Ne cigizzen, ne legyen alkoholista, ne drogozzon.

- Ha valamiben nem értünk egyet, fogadja el az én véleményemet is.

2017. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

itt egyetlen embernek szempont a pénz az eddigiek közül, és az te vagy

amúgy megnyugtatlak, ha százmilliárd forintos órabért fizetne valaki pusztán csak azért, hogy egy légtérben legyünk veled, valószínűleg egyik eddigi válaszoló se vállalá, legalábbis én biztosan nem ;)

2017. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Ennyi elvarázsolt pitát...eszméletlen.

Elvárni azt tudnak meg nagyot álmodni, de adni önmaguktól és nem illemből...ááá, smafu:DDD


99%-ig mindenki anyagias, ha tagadja is, mert írja nem számít a lóvé...bla bla bla--ameddig van a kis vágyaira.Amint nincs, jön a pánik...

Ha nincs lakása csak albérlet vagy melója éppen, szép fizuja-leírva. Hiába a sok mese, ha meg is felelne külsőleg-belsőleg...


Külsőleg jól mutasson mellettetek és belsőleg legyen kitömve zsebe...jó módban kellemesebb az élet nevű szenvedés...

2017. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!