Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyire ciki...

Mit gondoltok, mennyire ciki az ha valaki huszonévesen szüzen és barátok nélkül hal meg?

Figyelt kérdés
26/F ( nem balesetben hanem betegsèg miatt )

2017. máj. 18. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, ciki. Ha valaki 2 gyereket és egy feleséget hagy maga után, valamint nagy baráti kört és 26 évesen meghal, az rosszabb.
2017. máj. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Milyen betegség miatt?
2017. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp se ciki, szomorú, ahogy az is ha valaki nem szüzen és barátokkal hal meg idő előtt.
2017. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semennyire, magánügy.
2017. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazából a orvosok sem tudják egyre jobban elhatalasodik rajtam. A tünetei: izomrost sorvadás, laza izmok ami állandó vègtagficamokkal ès erős kimerültsèggel jár. Emiatt szinte egèsz nap az ágyat nyomom, rosszabb napjaimon megszólalni sem tudok, ha jobban vagyok a legnehezebb dolog amit megtudok csinálni hogy esetleg megfőzök szüleim helyett vagy letusolok. A másik a ficamok, állkapcsomtól lábujjamig mindenem szinte egyből kificamodik. Először kb másfèl ève tört hogy a torkomban mint ha valami begörcsölt volna ès nem tudtam televegőt venni, ekkor reflexből elkezdem szorongatni ott a torkom, aztán jött egy fura hang belőle mint ha roppant volna valami, aztán pár nappal kèsőbb ugyan ez volt csak nyelni nem tudtam. Aztán mikor mondtam a dokinak hogy mi lehetett ez?... Erre ideges lett ès azt mondta hogy ezzel nagyon vigyázzak mert az a gègefedő porc volt, ès akár mikor megfojthat ha nem tudom visszaroppantani, ha álmomban roppan ki akkor meg is fojthat, szüleimnek meg aztmondta hogy kèszüljenek fel rá hogy bármelyik reggel halva találhatnak. :/
2017. máj. 18. 15:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Most 10-es skálán kellene pontozni-sajnálni? Ilyen bajod van és a ciki megítéléssel foglalkozol:DDDD

Mondjuk tegyél ellene rinyálás helyett...rendelj egy kedves "pillangót" kezdetnek és a szűz gondod pipálva...indíts live-ot a youtube-on és dumálhatsz ezzel-azzal...ha főzőcskézni tudsz, ezeket sem nehezebb és még talán életkedvet is lelsz benne;)

2017. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Manapság már minden ciki. Egyébként meg nem kell mások orrára kötni, hogy nem vagy szűz, ha ennyire zavar. Amúgy meg szerintem senkit nem érdekel, nem arról fognak beszélgetni, miközben eresztik le a koporsódat, hogy de ciki, hogy szűzen kerülsz le oda...
2017. máj. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Semennyire nem az. Te annak tartod? Mert ha igen, akkor veled van a gond, mármint a gondolkodásoddal. A szüzesség nem egy státusz, aminek kötelezően meg kell felelni. Ha te el akarod veszteni akkor elveszted ha nem, nem. A barátok egy más téma, az emberfüggő. Van aki jobban kezeli a magányt van aki depresszióba fullad a társaság hiánya végett. Az a lényeg, azt csináld amit szeretnél, ne másokkal foglalkozz. A betegséged sajnálatos, de felmentést nem ad semmi felől, esetleg máshogyan kezelnek. A lényeg, hogy olyan dolgokat csinálj amikben örömödet leled. Sok sikert a küzdelmeidben!
2017. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A betegséged olyannak tűnik, ahol nagyon nem mindegy, hogy mennyire vagy küzdőszellem. Ha összeszeded magad és mindennap megfürdesz és kimész akárcsak az ajtó elé az utcára, akkor már sokat tettél azért, hogy jobban legyél. Ettől persze még akármikor meghalhatsz, de legalább addig csinálsz valamit. Próbálj magad rájönni, hogy mi okozza a görcsöt és elkerülni azt az élethelyzetet, legyen ez bármi: pl étel, gyors szemmozgás, sötétben olvasás, kialvatlanság, túl sok számítógép, kávé stb. Jegyezd fel, hogy mikor mit csinálsz és azt, hogy hogy vagy. Néhány hét alatt, lehet hogy érdekes összefüggésekre bukkansz.
2017. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A göcsöt azt okozhatja az is ha nagyon hátrahajtom a fejem pl fogászaton vagy tusolásnál hogy rendesen megtudjam mosni. A tusolás/fürdès megint más tèszta. Fürdeni egyáltalán nem fürdök mert egyedül nem birok kijönni a kádból csak minimum egy váll ès vagy csípőficammal. A fáradságra van ellenszer de már annyit ettem hogy a gondolatától is hányingerem van ( minden olyan ètel jó a kimerültsèg ellen amiben állati eredetű zselatin van ) de ha hosszabb távon ( kb 1 hètig ) ha nem eszek ilyeneket akkor szószerint annyi erőm sincs hogy megszólaljak.


Cikinek meg azèrt tartom mert a korosztályomban főleg itt a környèken mindenkinek van barátnője vagy már felesège is, èn meg állandó segítsèg nèlkül nem tudnèk èlni.

2017. máj. 19. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!