Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok? Ciki ha nem...

Mit gondoltok? Ciki ha nem iszom Alkoholt társaságban? Meg amúgysem iszom alkoholt. És nem is Dohányzom.

Figyelt kérdés
2016. aug. 25. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne ciki? De miért olyan barátaid vannak, akik csak alkohollal tudnak ellazulni? Nem volt más a környéken?
2016. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2016. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hány éves vagy kérdező, de ez soha de soha nem lesz ciki, ha nem mész a birka nyáj után. hidd el többre mész hosszabb távon. én is átmentem ezen, hogy a "menők mindig cigiztek meg ittak, de most már látom x év után, hogy mekkora balfa3zok, hogy így rizikóztatják az egészségüket. ja és nem beszélve mennyi pénzbe kerülnek ezek a dolgok. meg fogod találni a hozzád illő társaságot nyugi.
2016. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

Maga a tény önmagában nem ciki, csak lehetőleg ne kövesd azt a felfogást, mint sokan mások, hogy "én sokkal különb vagyok a többieknél, mert én nem iszok alkoholt".

Mert szerintem az már ciki, ha valaki emiatt, sokkal többre tartja magát másoknál.

2016. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon dicséretes :)
2016. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Inkább nagyon helyesen teszed!!!
2016. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
67%

Cikinek persze hogy ciki, ez nem is vitás, ellenben nagyonis HELYES hogy nem iszol és nem dohányzol! Én sem teszem.


Sajnos, a mai idióta világban sok dolog számít cikinek, ami pedig helyes. Ami engem illet, nem szeretek cikis helyzetbe kerülni, ezért egészen egyszerűen nem is megyek olyan társaságba ahol ez ciki. S mert mindenütt ciki ahol isznak illetve dohányoznak, egyáltalán nem megyek olyan helyre ahol akár a gondolata is felmerülhet annak, hogy nekem alkoholt kéne fogyasztanom. (vagy rágyújtani). Neked is ezt ajánlom.


Ellentétben azzal aki itt fentebb valahol azt mondta, ne tartsd magadat különbnek ha nem iszol és nem cigizel, én felvállalom azt a nézetet hogy de IGENIS aki nem iszik és nem dohányzik, az KÜLÖNB! Na de ha különb, akkor nincs is szüksége azokra a „haverokra” akik kinézik őt maguk közül csak mert nem ereszkedik le az ő primitív szintjükig hogy igyék vagy dohányozzék. Tehát ezekkel ne is tartsd a kapcsolatot, keress normálisabbakat.

2016. aug. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 61karcsi válasza:
100%
Ha jól érzed magad köztük és ők is veled akkor nem ciki. De ha ez nem így van akkor nem ők a barátaid és lassan elkopnak mellőled és olyanok jönnek akik ezt elfogadják. Nekem is vannak olyan barátaim akikkel elmegyünk ők söröznek én kolázom jól érezzük magunkat és nem érzem, hogy "kilógnék" közöllük 51/F
2016. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Amennyiben ezek miatt elítélnek és frusztál a környezeted, akkor nem az, hogy ciki, hanem gáz a a környezeted, keress egy másikat.

Én is dohányzom és iszom, de nagyon nem zavar, ha valaki nem iszik sört, vagy éppen nem megy ki velem rágyújtani....

2016. aug. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 D.zsolt válasza:
Szerintem nem ciki,az viszont ciki,hogy vannak akik többre tartják magukat azért,mert ők nem dohányoznak és nem isznak! Én dohányoztam és ittam is,tudom ilyen azon az oldalon lenni.A haverok miatt nemérdemes rászokni egyikresem,majd megszokják,hogy nem élsz ezekkel drogokkal,vagy leszoknak rólad!!.....Vagy Te róluk.:))
2016. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!