Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez valójában megtörtént? Vagy...

Ez valójában megtörtént? Vagy kamu?

Figyelt kérdés
[link]

2017. máj. 19. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég!Rosszat fogok álmodni! XD Amúgy szerintem kamu.
2017. máj. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu. Amúgy már hallottam volna róla.
2017. máj. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
remélem hogy kamu mert ez undorító...
2017. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd gratuláljak. Amikor már azt hittem, hogy az emberi elme nem képes ennél jobban elborulni...
2017. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4


Ez kutya fa sza... Ennél jobban el tud...

2017. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

This is not real man to dog operation but some artwork done by Brazilian artist Rodrigo Braga


természetesen kamu :)csinált egy jó kis maszkot

2017. máj. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kamu. Ráadásul elég igénytelen is, első ránézésre levágós.
2017. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mármint emberi fejre a kutya száj? Nem. Ezt eleve úgy hirdették, hogy emberi műfejre lett egy kitömött igazi kutya szája rávarrva, de szerintem mű mind a kettő inkább.


Egyébként az oroszok az ötvenes években kísérleteztek ilyenekkel (bár szerintem mindenki, meg akár ma is, csak akkoriban nem kellett titkolni) állatok fejét operálták le és műtötték át másik állati testre és éltek, bár csak alapvető funkciók működtek és azok is elnyomva, de a cukros rudat elkezdték nyalni lassan és a szeme is mozgott a mozgás irányában. Borzalmas volt megnézni, rémálmaim voltak hetekig. Csak a kedves tanárunk annak idején úgy gondolta tanulságos lesz megnézni archív szemcsés felvételeket a múltból. Kösz.... Na ez az igazi állatkínzás, nem az hogy panelban van a kutya bdki.

2017. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De ez Braziliában történt.
2017. júl. 20. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!