Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Roswell-i UFO eset valóban...

A Roswell-i UFO eset valóban megtörtént vagy csak cslás az egész?

Figyelt kérdés
láttam 2 videót amelyben egy "idegen lényt" vízsgálnak illetve boncolnak utána néztem ennek az egésznek de volt olyan oldal ami azt állította hogy valódi de volt amelyik azt hogy csalás. most melyik az igaz?

#idegen #UFO #csalás #igazság #Roswell #kamu #azonosítatlan repüllő tárgy
2015. márc. 7. 19:07
 1/3 anonim válasza:

Hát barátocskám az a felvétel hamis DE AZ IGAZ hogy a NASA földönkívülieket felboncol és megvizsgál..... Azt hiszed ilyet engedne a NASA hogy ki kerüljön a nyilvánosság elé. Az egyik barátommal ilyesmi történt mert Ő hozzá akart fordulni a médiához és hozzá is fordult de elkapták a ismerőseit azt mondta neki a NASA hogy ha ezt folytatja tovább akkor megöli a szeretteit barátait....stb. és a NASA NEM VICCEL FŐLEG NEM ILYENEKKEL!!!!!!!!!!!!

HA ÉRDEKEL AKKOR ÍRJÁL! Nem mindegyik videó igazi de ezt megrendezték még én se tudom! Is mered Bob S. Lazar-t?! Na Ő tényleg ott dolgozott!!!!!

És tudod hogy mi történik a Holdon és a Marson?

Hé ti ügynökök akik ezt olvassák engem nem tudtok elkapni!!!! Miért? Mert engem őriznek katonák és ha kell el tudok menni a Földről is..... Úgy hogy ne nagyon foglalkozzatok ilyenekkel mert azt hiszed hogy nem tudom hogy te ki vagy?!?!?!

Pl. Hack.... Interpol.... FBI.....

2015. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A film reprodukció az igazi felvétel alapján.

Sajnos 2 évig figyelt s volt velem egy ilyen büdös égett gumiszagú lény nem kivánom senkinek amin keresztül ment a családom miatta. És én is.

2017. febr. 20. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
#1 kicsit paranoid az ipse 😂 azóta elittek már ?
2017. ápr. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!