Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez hitegetésnek számít? Rám...

Ez hitegetésnek számít? Rám förmedt egy idióta a jófogáson!

Figyelt kérdés
Árultam egy használt ikeás lack asztal 2500 ft ér felhívott egy csaj,hogy az apukája fog jelentkezni és elviszik ,de nem tette vártam 1-2 napot eladtam másnak .Most egyhét utan felhív,hogy merészelek hitegetni egy kislányt miért nem veszem fel a telefont és,hogy feljelentett mert hitegettem egy kislányt .Akinek mellesleg felnőthangja van a telefonba .Irtam a pasinak ,hogy 5 ezer ft az ikeába vegyen a gyerekének és ne zaklassanak .
2017. máj. 19. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen őrültek.

De azért vicces hogy feljelent, nem utalt pénzt, nem foglalózta le. Ez csak duma hogy feljelent.

2017. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Ne haragudj mit vársz a "jófogástól"?


Velem is történt pár dolog.


Pl.: árulok valamit, bármit mert szoktam. Ír a fickó, megveszi, megegyezünk az árban, azt mondja Ok. érdekli.


Írok neki erre mikor hol találkozzunk, mondjuk Westend-nél oda tudom adni.


Erre úgy eltűnik a fickó, mint a kámfor, írok neki, semmi válasz.


Az egész jófogás.hu egy fárasztó dolog, türelem kell hozzá de nagyon, sok idióta ember.

2017. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha tényleg feljelent, akkor a bíróságon a feljelentésével egy ütt fogják kiröhögni. Ne is foglalkozz az ilyen prrimitív emberekkel.
2017. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Volt anno pár cucc, amitől meg akarttunk szabadulni. Pl. volt egy futócipő, amit ajándékba kaptam, de nem vált be, meg egy vas állvany, aminek nem volt helye al akásbab. Nem azért a pár ezer Ft-ért, de inkább meghirdettük Jófogason, hátha valakinek jó lesz. Nos, olyan agresszív tahók jelentkeztek, az egyiknek vigyem oda XY helyre, mikor mondom, hogy nem érek rá, nem véletlenül írtam, hogy érte kell jönno, erre bunkó módon elküld a francba. Egynek odaígérem, erre már hiába szedem le a hirdetést, már jön egy másik, és nem érti meg, hogy már oda van ígérve, elkezd erősködni. És így tovább, sokkal több stressz van vele, mint amennyit kapunk érte. Azóta ha családban, rokonságban, ismerősök között nem kell senkinek (ingyen), és még lathatóan van értéke, akkor koteszem a kuka mellé, eddig mindig elviette valaki egy óran belül. A lomisok legalább nem kötekednek.
2017. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szőnyegszettet árultam, minden betűmérettel kiírtam, hogy csak egyben adom el a darabokat.

Jelentkezett egy nő, egysoros üzenetekben kommunikáltunk, beletelt vagy 5 napba, mire elértünk oda, hogy jó, akkor ő megvenné, de csak a legnagyobbat. Mondom, oda van írva, hogy csak egyben, ebből nem engedek. Erre ő: jó, akkor megveszi a szettet, majd kidobja, ami nem kell belőle. Se köpni, se nyelni nem tudtam. Az volt a szerencsém, hogy eltűnt vagy másfél napra és közben jelentkezett egy vevő, aki 2 órán belül el is jött a szőnyegekért a munkából hazafelé menet. :)

2017. máj. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező: nem, nem hitegetés és feljelenteni se tud, hiszen nem foglalózta le, nem fizetett, sőt konkrétan még ajánlatot se tett, így jogos volt, amit tettél. Ne aggódj, vannak ilyen idióták.
2017. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Korlátolt együgyű tag volt csupán aki okoskodni próbált . Egy szövőeszközt árultam lefoglalta egy jelentkező , folyamatosan egyezkedtünk . Megjelent a másik pár nap múlva aki nagyon akarta , de megértette hogy viszik . Utólag sajnálom hogy nem a második vitte el mert eljött volna érte és az elsőtől faggatni kellett a címadatokat a futár végett . Vodafone tabletet árultam potom összegért , egy figura megnézte egy parkolóba , megmutattam az eszközt a tartozékokkal vette a jelet stb . 1 óra múlva hív a csóka hogy nem jó a cucc , vegyem vissza hol lakok mert értem jön a pénzért . - Mi a gond ? - A kártyája nem viszi a gépet , ő nem akar venni új kártyát . - Milyen kártyát tett bele ? - Thome-osat . - Ez vodafone rendszer . - Ezt nem mondtam és a hirdetésben sem lett említve . - Nem töröltem még le a hirdetést , olvasd el mik a paraméterek ...
2017. máj. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Röhögd körbe. Másra nem érdemes.
2017. máj. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Volt pár idótával dolgom a jófogáson de ez😳 .Mikor felhívott tök pipa voltam ,de már annyira vicces 😂és szánalmas.
2017. máj. 19. 17:58
 10/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul a lanya igérte be hogy hívnak jönnek erre semmi .En csak mondtam hogy jólvan .
2017. máj. 19. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!